La Riché Directions barva na vlasy 85 ml

• pěkné barvy
    • rychle se vymývá

jsem spokojená

• Pěkný odstín barvy.
    • Zcela lehká aplikace barvy.
    • Barva nelze snadno smýt.
    • Produkt je pouze s německém a francouzském návodu.

Produkt jsem si vybrala,protože mě zaujal odstín barvy.
    Barva nepáchne, dobře se nanáší.
    Barva se vymývá pomalu , vydrží poměrně dlouho-
    Produkt bych určitě doporučila i lidem ve svém okolí.
    Na tuto firmu je spolehnutí v dodávce zboží.
    Nemám žádné výhrady oproti tomuto výrobku.

Druh
barvy
Objem
85 ml

Barevné tóny Directions vybírejte podle vlastností a kvality Vašich vlasů. Barvy jsou polopermanentní, tzn. při každém mytí se barva částečně smývá. Tmavší barvy se mohou aplikovat na kterýkoli odstín vlasů, čímž se dosáhne buď syté barvy,nebo lehkého zdůrazňujícího efektu. Světlejší barvy jsou určeny hlavně pro světlejší vlasy nebo vlasy,které byly předem zesvětleny nebo odbarveny. Tím barva Directions vstoupí do vlasových folikulů hlouběji, a tudíž ve většině případů vydrží déle. Barvy Directions umožňují uživatelům vytvářet vlastní neomezené odstíny a kombinace, které budou vyhovovat jejich individuálním touhám.

Způsob aplikace: Před barvením natřete obličej krémem. Chraňte okolní vlasy a kůži před obarvením. Používejte gumové rukavice. Udělejte barevný test na jednom pramínku vlasů. Barvy DIRECTIONS nanášejte kartáčem, hřebenem nebo prsty na umyté, suché vlasy a dobře včešte. Nechte působit 30-40 minut. Potom dobře opláchněte vlažnou vodou. • Odbarvení vlasů zvyšuje trvanlivost a lesk. Je nutné pro modré tóny. • Při používání fénu dbejte bezpečnosti práce. • Odbarvovací prostředky z drogerie používejte bez přiložených kondicionérů. • Kondicionéry s leskem obsahující henu nebo aktivně barvicí vlasové prostředky mohou vlasy zapečetit a narušit barvení. • Nepoužívejte žádný barevný oživovač nebo šampon s kondicionérem. • U pramenů a částečného barvení nesmí voda při smývání obarvit okolní vlasy. Používejte proto buď čepici na prameny, nebo prameny smotejte, přebytečnou barvu odeberte ubrouskem, eventuálně zabalte do alobalu. Smývejte jednotlivě – od tmavších k světlejším tónům. • DIRECTIONS tónování nemůže být cíleně odstrněno. • Obarvené prádlo perte v pračce na 60° nebo čistěte chemicky. • Nebarvěte řasy a obočí, nemíchejte s peroxidem. • DIRECTIONS jsou vegan a cruelty free. 85 ml

2zákazníci nedoporučují produkt

• hezký odstín
    • rychle se vymývá (více než u jiných značek)
    • špatná textura vlasu po obarvení
    • zabarví/zašpiní vše kolem: vanu, oblečení polštář, krk i ramena

Mám tmavě modrou barvu(jiné odstíny mohou být jiné, mluvím jen o tomhle) už roky. Používala jsem Manic panic a chtěla jsem vyzkoušet direction: odstín stejný co jsem zvyklá, ale vlasy byli tak strašně suché a nejhorší bylo vymývání. Barvu jsem vymývala 5min v kuse. Po uschnutí stačilo přejet dlaní po vlasech a ruka byla modrá! jak obarvené křídou! Myji hlavu po 4 dnech, ale poprvé jsem musela umýt hlavu ten den znovu a nepomohlo o moc. Barví vše a všude. krk zabarvený komplet každé 2 hodiny, pokud nemáte culík nahoru. To je pro mě prostě nepřípustné. Pro srovnání používám nyní barvu Fox: barva také krásná i při vymývání a nešpiní naprosto nikde už po obarvení. Doporučuji za mě Fox barvy, Manic panic po ní a Direction opravdu ne.

• Velká škála barev
    • Rychle se vymývá
    • Z kůže a povrchů naopak téměř nejde smýt.

Aplikován odstín "neon blue" na odbarvené vlasy. Už po prvním spláchnutí se barva tak z poloviny vymyla, takže výsledek vypadal spíše jako melír a odstín byl také o několik stupňů světlejší, než jsem očekávala dle vyobrazení, nicméně vypadal docela dobře. Po třech umytích je ovšem již většina barvy zcela vymytá, takže budu přebarvovat jinou značkou, snad vydrží lépe. Možná, že červené a fialové odstíny při vymývání tak zle nevypadají, ale modrá je fakt děs, neco mezi vyzvracenou zelenou a pochc.... slámou. Zpětně odhaduji, že na neodbarvené vlasy by barva možná ani nechytla nebo by vlasy získaly sotva chabý náznak, že prošly kolem modré.

Značku jsem zkoušela poprvé, zaujala mě velká škála barev. Dle mé zkušenosti je barva dobrá pokud chcete experimentovat a odstíny často měnit. Pokud chcete trvalejší efekt, tak rozhodně sáhněte po jiné značce.

Opatrně také s tím, kam si barvu kydnete, na kůži nebo na dlaždičkách drží jako ďas. Nakonec se mi ji podařilo odstranit odlakovačem na nehty, což byla zejména z čela dost hrůza. A to nemluvím o tom, jak dlouho jsem pak větrala koupelnu.

• velká škála barev,kdykoli se dá změnit,

možnost kombinovat barvy,vydrží dost dlouho,dobře se nanáší,

• pěkné barvy
    • rychle se vymývá

jsem spokojená

• Pěkný odstín barvy.
    • Zcela lehká aplikace barvy.
    • Barva nelze snadno smýt.
    • Produkt je pouze s německém a francouzském návodu.

Produkt jsem si vybrala,protože mě zaujal odstín barvy.
    Barva nepáchne, dobře se nanáší.
    Barva se vymývá pomalu , vydrží poměrně dlouho-
    Produkt bych určitě doporučila i lidem ve svém okolí.
    Na tuto firmu je spolehnutí v dodávce zboží.
    Nemám žádné výhrady oproti tomuto výrobku.

• , zakoupeno v Scalp

• vyborne kryje, chyta, krasny odtien

som spokojna, predcilo to moje ocakavania

• krásná zářivá barva
    • snadné a rychlé barvení
    • rychle se omývá

na blond a světle hnědé chytne suprově, ale na tmavší už to bohužel nechytne, takže před použitím opravdu pořádně vlasy zesvětlit

• Krásně výrazné originální barvy
    • Široká škála různých odstínů
    • Rychle se vymývají

Krytí a výběr odstínů vynikající. Bohužel nekryje tmavší vlasy, ale to se dá pochopit vzhledem k tomu, že neobsahuje peroxid vodíku. Jen bych za tu cenu čekala, že vydrží déle, proto zůstávám u konkurence, jelikož bych musela jen za barvu dávat tisícovku měsíčně :))

• snadná aplikace
    • velký výběr odstínů
    • výrazné barvy

Barva na vlasy Directions nabízí velkou škálu barev, které jdou mezi sebou kombinovat. Barva se snadno aplikuje na vlasy a odstín na vlasech zůstane opravdu takový jaký je nabízen. Barvu Directions jsem již doporučila kamarádkám a doporučuji ji i ostatním.

• , zakoupeno v Scalp

• jinde takhle pestré barvičky neseženete
    • uzavíratelný obal na více použití
    • celkem snadná aplikace
    • tyto barvy se rychle vymývají
    • nesmí se vystavit vodě (déšť, bazén)
    • hrozně špití, při barvení použít rukavice a vše hned umýt
    • při spaní mohou obarvit krk (červená)

Věděla jsem do čeho jdu, dříve jsem měla tyhle barvy od kadeřnice. Vím že se rychle vymývají a barví, ale tak to prostě je. Jestli chcete pestré barvičky tak to za to rozhodně stojí, barva není drahá. Mám dlouhé vlasy a podbarvila jsem si je danou barvou, stačilo mi půl balení. Cenu bych tedy shrnula jako dobrou. Je jasné, že tyto barvičky nejsou zrovna na formální nošení, ale spíše pro zábavu, proto je možná výhodou že nevydrží zas tak dlouho. Nezapomeňte vlasy před použitím odbarvit ;) Celkově jsem s výrobkem spokojená a rozhodně doporučuji i ostatním. :)