Garnier Olia 10.0 velmi světlá blond barva na vlasy

Typ vlasů
na poškozené vlasy

• , zakoupeno v VMD

• Barva perfektně kryje, neštípe a je přirozená

Pro výše uvedené výhody doporučuji!

Druh
barvy
Odstín
blond
Určení
dámské
Typ vlasů
na poškozené vlasy

Garnier Olia je první barva na vlasy s obsahem oleje v barvícím krému, který se přímo podílí na barvícím procesu, nejen na závěrečné péči. Barvení vlasů už nikdy nebude jako dřív!

• ozkoušela jsem poprvé a jsem spokojená, krásně i voní :-)

příště jí určo vyzkouším zase :-) teď jsem zkoušela poprvé :-)

• Nekupovat!

Barevný výsledek vůbec neodpovídá velmi světlé blond barvě! Vlasy mi hráli barvičkama jako je fialová, modrá, stříbrná. Rozhodně to nemá co společného s blonďatou barvou! Takže za mě rozhodně nekupovat!

• , zakoupeno v VMD

• Barva perfektně kryje, neštípe a je přirozená

Pro výše uvedené výhody doporučuji!