HennaPlus dlouhotrvající barva červeně fialová hněd 4.67 100 ml

Doporučená nabídka HappyHemp

Skladem • 1 varianta49 Kč30 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta45 Kč100 % • 1 635 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta45 Kč95 % • 829 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč98 % • 88 066 recenzíShop roku 2023 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta45 Kč100 % • 386 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč95 % • 245 736 recenzíShop roku 2023 - VítězUdržitelný e-shopDalší informace
Info v obchodu39 Kč100 % • 918 recenzíDalší informace

Bio
Smývatelné

• , zakoupeno v Alza.cz

• kvalitní přírodní barva, spolehlivě barví šedivé vlasy

S nákupem jsem spokojena. Tuto značku používám již delší dobu a vždy jsem byla spokojena. Všem doporučuji.

• , zakoupeno v Fyto-kosmetika.cz

Jelikož jsem alergická na PPD, kupuji si pravidelně barvu od této značky. Vydrží mi dva měsíce. Jsem spokojená. Jen cena by mohla být trochu levnější.

• Asi zajímavá barevná kombinace
    • Zavádějící název výrobku, nejde o přírodní barvu, pouze obsahuje bylinky

Matoucí název barvy Henna plus. Bylinky sice obsahuje, ale o přírodní barvu nejde. Moje chyba, že jsem více nezkoumala složení. Nedokážu hodnotit kvalitu barvy, nemůžu vyzkoušet, barvu nepouziji.

Druh
na všechny typy vlasů
Semipermanentní
Bio
Smývatelné

Dlouhotrvající barva HennaPlus přináší krásné, trvanlivé a intenzivní odstíny, okouzlující lesk a vyváženou péči o vlasy. Vaše nová barva vydrží až 3 měsíce. Dlouhotrvající barvy 100 % kryjí šediny a dokážou zesvětlit či ztmavit barevný odstín vlasů až o 6 stupňů. Barvy poskytují dokonalé krytí šedin i na úplně šedé vlasy. Pokud máte více než 50 % šedých vlasů a chcete si nabarvit vlasy některým módním odstínem (červená, fialová, měděná), doporučujeme namíchat tuto barvu s vhodným přírodním odstínem (vaší původní barvou vlasů) pro intenzivnější barvu. Dlouhotrvající barvy HENNAPLUS lze bez problémů použít na dříve barvené vlasy. Chcete-li zesvětlit odstín dříve barvených vlasů, je nutno přidat bělící prvek – doporučujeme otestovat na prameni vlasů. Dlouhotrvající barvy lze použít i na vlasy ošetřené trvalou ondulací – nejdříve však po 2 týdnech od trvalé ondulace. K obarvení zesvětlených (bělených) vlasů je potřeba provést pre-pigmentaci - doporučujeme otestovat na prameni vlasů. Samozřejmě, pokud již máte vlasy obarvené Hennaplus dlouhotrvající barvou, lze použít jakoukoliv další dlouhotrvající či krémovou barvu Hennaplus.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v Alza.cz

• kvalitní přírodní barva, spolehlivě barví šedivé vlasy

• Asi zajímavá barevná kombinace
    • Zavádějící název výrobku, nejde o přírodní barvu, pouze obsahuje bylinky

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v Fyto-kosmetika.cz

Kupuji pravidelně, jelikož barva neobsahuje PPD. Od určité doby jsem na barvy z drogerií alergická, proto musím nakupovat tyto barvy.

• příjemná změna
    • rychlá, snadná příprava i aplikace
  • , zakoupeno v Naturals.CZ

spokojenost,dobře se nanáší,nestéká

• , zakoupeno v Naturals.CZ

• dobře kryje,při nanášení nestéká,nečpí nepříjemně do nosu jako ta chemická

maximální spokojenost,dlouho vydrží,vlasy mi připadají živější o proti barvám z drogerie

• , zakoupeno v Milujemebio.cz

nemám co bych dodala