HennaPlus dlouhotrvající barva na vlasy 4.03 Mocca hnědá 100 ml

Doporučená nabídka Alpík

Skladem • Více variant45 Kč100 % • 1 635 recenzíDalší informace
Skladem • Více variant45 Kč100 % • 386 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta49 Kč30 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč98 % • 88 066 recenzíShop roku 2023 - FinalistaDalší informace
Do týdne • 1 varianta69 Kč74 % • 2 759 recenzíDalší informace

Semipermanentní
Bio
Smývatelné

• , zakoupeno v Arteria.cz

Používám už dlouho, kvalitní barva.

• , zakoupeno v Lékárna.cz

Používám několik roku, je výborná

• , zakoupeno v Pro-vlasy.cz

S touto barvou jsme já i mé vlásky dlouhodobě spokojení:-)))Vřele doporučuji.

Druh
na normální vlasy
Semipermanentní
Bio
Smývatelné

Dlouhotrvající barva HennaPlus přináší krásné, trvanlivé a intenzivní odstíny, okouzlující lesk a vyváženou péči o vlasy. Vaše nová barva vydrží až 3 měsíce. Dlouhotrvající barvy 100 % kryjí šediny a dokážou zesvětlit či ztmavit barevný odstín vlasů až o 6 stupňů. Barvy poskytují dokonalé krytí šedin i na úplně šedé vlasy. Pokud máte více než 50 % šedých vlasů a chcete si nabarvit vlasy některým módním odstínem (červená, fialová, měděná), doporučujeme namíchat tuto barvu s vhodným přírodním odstínem (vaší původní barvou vlasů) pro intenzivnější barvu. Dlouhotrvající barvy HENNAPLUS lze bez problémů použít na dříve barvené vlasy. Chcete-li zesvětlit odstín dříve barvených vlasů, je nutno přidat bělící prvek – doporučujeme otestovat na prameni vlasů. Dlouhotrvající barvy lze použít i na vlasy ošetřené trvalou ondulací – nejdříve však po 2 týdnech od trvalé ondulace. K obarvení zesvětlených (bělených) vlasů je potřeba provést pre-pigmentaci - doporučujeme otestovat na prameni vlasů. Samozřejmě, pokud již máte vlasy obarvené Hennaplus dlouhotrvající barvou, lze použít jakoukoliv další dlouhotrvající či krémovou barvu Hennaplus.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v Arteria.cz

Používám už dlouho, kvalitní barva.

• , zakoupeno v Lékárna.cz

Používám několik roku, je výborná

• , zakoupeno v Pro-vlasy.cz

S touto barvou jsme já i mé vlásky dlouhodobě spokojení:-)))Vřele doporučuji.

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v Folly

• Krásná barva, výborně skryla i šediny.
    • Vlasy jsou po ní hebké.

Nikdy jsem nechtěla mít barvu, která má odlesk do červena.
    Tato je však tak pěkná, že mi to vůbec nevadí. Mám ji ještě příliš krátce, abych mohla zhodnotit její trvanlivost. Doufám, že i ta bude dostatečná. Koupila jsem ji poprvé.
    Doporučuji!

• , zakoupeno v Folly

• Výborně kryje, barva odpovídá té na obrázku, pěkná barva.
    • I když je to přírodní barva obsahuje chemické prvky jako peroxid,..
    • Mám vlasy po ramena a balení mi nestačilo na celou hlavu.
    • Cena.

Celkově dobrá barva, koupím znovu.

• , zakoupeno v Alpík

• Kvalitní barva bez parabenů a podobných látek, která barví i šediny
    • Malé množství amoniaku a peroxidu. Peroxid není skoro cítit, opravdu ho tam moc není. S běžnými barvami neporovnatelné.

V této barvě je sice trochu amoniaku a peroxidu, ale drží mnohem lépe na šedinách, než ryze přírodní barva této značky a jednoduchost aplikace je také naporovnatelná s její přírodní verzí.