L'Oréal Casting Creme Gloss 600 Light Brown 48 ml

Garantovaný nákup z EUROPARFÉMY.CZ

Skladem • 1 variantaProdloužená záruka55 Kč98 % • 26 331 recenzíShop roku 2022 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta140 Kč96 % • 1 476 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta49 Kč96 % • 28 952 recenzíDalší informace
Do 3 dnů • 1 varianta94 Kč88 % • 279 233 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDoplňkové služby55 Kč98 % • 74 316 recenzíShop roku 2022 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta119 Kč91 % • 5 659 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta89 Kč100 % • 3 030 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta% Slevový kód49 Kč97 % • 271 462 recenzíShop roku 2022 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta79 Kč95 % • 14 002 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDárek49 Kč98 % • 7 079 recenzíDalší informace
Do týdne • 1 varianta69 Kč98 % • 47 216 recenzíShop roku 2022 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta1 039 neověřených recenzíDalší informace

Profesionální
Bez peroxidu
Smývatelné

• , zakoupeno v Svět kadeřnictví.cz

• Splňuje očekávání, krásný odstín, snadná aplikace, kvalitní výrobek.

• , zakoupeno v Teta drogerie eshop

Zkusila jsem poprvé. Jsem spokojena.

Druh
tekuté
Profesionální
Bez peroxidu
Smývatelné

Casting Crème Gloss vám nabízí optimální překrytí šedivých vlasů s výrazně zářivými odlesky. Vytvoří ve vašich vlasech třpytivou barvu se zářivými a viditelnými odlesky pro velmi přirozený výsledek, který vydrží. Vlastnosti: bez amoniaku.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v Svět kadeřnictví.cz

• Splňuje očekávání, krásný odstín, snadná aplikace, kvalitní výrobek.

• , zakoupeno v Teta drogerie eshop

Zkusila jsem poprvé. Jsem spokojena.

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v Krasa.cz

Dlouho nevydrží.

• , zakoupeno v Drogerie Novy - Brno

• barva na vlasech působí přirozeně

barva na vlasech působí přirozeně, to je pro mne směrodatné

• , zakoupeno v Notino

• -

• Krásný odstín
    • Vypadá přirozeně
    • Vymyje se
    • Jak jsem už zmiňovala jinde, vlasy mi hned po obarvení šly špatně rozčesat (i po použití přiloženého balzámu)

Nádherný odstín, vlasy se úžasně lesknou. Jak jsem už psala v jiné recenzi, tyto barvy doporučuji. Opravdu se vymyjí a po celou dobu i během vymývání vypadají přirozeně. Tento odstín byl první, který jsou z této řady vyzkoušela a podle mě byl asi nejlepší. Ale to je asi individuální věc. Pokud ale máte světle/středně hnědé vlasy a chcete je trochu oživit, je to dobrá volba.