Wellaton krémová barva na vlasy 9-5 pouštní růže

dámské

• , zakoupeno v DrogerieShop.cz

• barva vyhovuje
  • , zakoupeno v Drogerie PeMi

• Značka Wellaton se sice neobjevuje v reklamních spotech v masmédiích apod. Není třeba reklamovat její kvalitu, využívám mnoho let. Doporučuji.
  • , zakoupeno v VMD

Barvu Wellaton - pouštní růže, 9/5 používám od roku 2012 a moc mi vyhovuje.

Druh
barvy
Určení
dámské

Permanentní krémová barva s technologií hlubokého infuze a mikrojemnými pigmenty. Vlastnosti: permanentní krémová barva s technologií hlubokého infuze a mikrojemnými pigmenty, perfektně kryje šediny.

• , zakoupeno v DrogerieShop.cz

• barva vyhovuje

• , zakoupeno v VMD

Barvu Wellaton - pouštní růže, 9/5 používám od roku 2012 a moc mi vyhovuje.

• , zakoupeno v Parfemomanie.cz

• Skvela barva

• Používám tuto barvu asi 10 let

Tato barva je výraznější, než ostatní světlé odstíny.
    Jsem už babička, tak se musím taky líbit i mé
    devatenáctileté vnučce a osmiletému vnukovi.
    Barva je i finančně zajímavá.

• , zakoupeno v VMD

Používám tuto barvu, už několik let a jsem
    spokojená, je taková výrazná. Prostě není to
    světlá přírodní barva, ani zlatá.

• , zakoupeno v VMD

Míchám tu barvu k ostatním pro "nádech".

• , zakoupeno v Lékárna.cz

• Rychlá dodávka zboží - ušetření času
  • , zakoupeno v Drogerie Novy - Brno

• Jediná farba na vlasy ktorú používam takmer 10 rokov. Vyhovuje mi absolútne po všetkých stránkach. Vyzerá ako moja farba, a nikto nepozná ze si vlasy dofarbujem!
    • Tažko sa zháňa.
  • , zakoupeno v Drogerie PeMi

Po celoživotní blonďaté hlavě jsem před rokem změnila barvu na W 9-5. Jsem s odstínem velice spokojená. Barevný odsín je jemný a zvláštní.