Bes gelové barvy Movie Colors Magenta fialovo červená 250 ml

barvy
Objem
250 ml

• , zakoupeno v A-vlasy

Prohledala jsem snad celý internet a nenašla jsem jiného prodejce,který by prodával barvy takovýchto odstínů.Tento mám už asi potřetí a jsem naprosto spokojena.Navíc mi toto balení vystačí na dost dlouho,a to si barvím skoro celou hlavu.

prfektní pro krátkodobé módní barvení

• Syté barvy
    • krátká výdrž

Fajne

Druh
barvy
Objem
250 ml

Bes Movie Colors - bezoxidační přeliv na vlasy Přeliv je na bázi včelího vosku, dosáhnete s ním regeneračního tónování vlasu. Neobsahuje amoniak, není potřeba míchat s oxidačním prostředkem. Používá se samostatně, nemá zesvětlovací schopnost. Obsahuje hydroxy ovocné kyseliny, které napomáhají dosáhnout intenzivně zářivé kreativní barvy s vysokým módním efektem a leskem. Používá se na tónování přirozených vlasů nebo vlasů předtím odbarvených a nebo v kombinaci s maskou Midoplou (linie Colour Lock) jako "barevná maska". Movie naneste štětcem na čisté a mírně navlhčené vlasy. Nechte působit 20-30min. bez tepelného zdroje. Následně vlasy umyjte šamponem Amphoten pH 5,5 a aplikujte balzám Emulze D (linie Colour Lock). Vydrží 6 až 8 mytí v závislosti na struktuře vlasu. Pokud jsou narušené porézní vlasy nebo vlasy vyšisované od sluníčka a dobře by nereagovaly na klasickou barvu, doporučujeme aplikovat tzv. barevnou masku, tzn. smíchat regenerační masku na vlasy Mascheru Midopla + barvný přeliv Movie Colors. Předností tohoto kroku je, že v jednom úkonu vlas regenerujete a současně tónujete, poté spláchněte vodou. Bes Movie Colors mění obal, je možné, že některé odstíny Vám mohou přijít již v novém balení.

• , zakoupeno v A-vlasy

prfektní pro krátkodobé módní barvení

• je to najlepsia farba aku som kedy pouzivala

doporucujem ju kazdemu,nenici vlasy a vysledna farba je taka aka ma byt a navyse dlho vydrzi

• Syté barvy
    • krátká výdrž

Fajne

• , zakoupeno v vlasy-kosmetika.cz

• Barva je ve výsledku taková, jaká má být (narozdíl od barev ve velkoobchodech). Orignální barva, která dlouho vydrží - jak na vlasech, tak v balení..
    • Jen doufám, že jínepřestanou vyrábět, jako každou baru, na kterou si zvyknu :)

Doporučuji :-)