Essential Color dlouhotrvající 208 Přírodně plavý

Druh
barvy

Druh
    barvy

Dlouhotrvající barva na vlasy se složkami na přírodní bázi jako jsou liči a bílý čaj ,bez amoniaku a s perfektním krytím šedin. Permanentní, dlouhotrvající a intenzivní barvy, s výrazně lepším pečujícím účinkem. Posílení lesku díky výtažkům z liči. Příjemné ovocné aroma pro mimořádný zážitek z vůně.

• kvalitní barva na vlasy bez amoniaku
      • velmi hezký odstín
      • dlouhotrvající barva na přírodní bázi
      • velmi dobře kryje šediny
      • cena odpovídá kvalitě
      • barví, ale též o vlasy pečuje
      • velmi příjemně voní po ovoci

Tuto barvu jsem si koupila a poprvé použila a jsem velmi spokojená. Jsou i levnější barvy, používala jsem předtím jinou - a o něco levnější barvu, ale tato je o hodně lepší. Cena tedy naprosto odpovídá kvalitě. Barva je na přírodní bázi, obsahuje výtažky z bílého čaje a z liči. Je skvělé, že je bez amoniaku a navíc velmi příjemně a krásně voní, takže při barvení není cítit nějaký zápach, ale naopak příjemná ovocná vůně. Barva vůbec nepálí nebo neštípe, prostě barvení není nepříjemné. Není potřeba kupovat štětec na barvení vlasů, barví se přímo z kelímku, který je v krabičce. Samozřejmě jsou tam i rukavice. U barvy je též přiložen balzám, který se po smytí barvy ještě do vlasů vetře, aby byly kvalitnější. Jsem moc ráda, že jsem si tuto barvu koupila, barvení s ní je lepší než s těmi amoniakovými a výsledek je též opravdu velmi dobrý. Takže jsem s ní spokojená, použila jsem ji poprvně, ale určitě ne naposledy. I kdybych třeba chtěla změnit odstín (což nemám moc v plánu, tento se mi líbí), tak bych si koupila tuto barvu jen v jiném odstínu. Ale jsem s ní teď po všech stránkách tak spokojená, že mám v úmyslu ji používat opakovaně. Takže je jasné, že tuto barvu jen a jen doporučuji.