Fudco Henna přírodní 500 g

Přírodní

• , zakoupeno v Alpík

Nejlepší přírodní Henna jakou jsem používala. Stále se k ní vracím.

• , zakoupeno v Alpík

Henna skvěle regeneruje vlasy.

• , zakoupeno v Alpík

• Velmi jemně mletá 100% henna.
    • Velké balení za dobrou cenu.
    • Skvělé barvící výsledky.
    • Pro opravdový efekt je potřeba nechat hennu působit pár hodin, ale to je u tohoto způsobu barvení očekávané.

Doporučuji všem těm, kteří chtějí 100% čistou hennu bez přidaných látek a barviv. Hennu je možno namíchat podle své fantazie. Vlasy jsou po použití pevné, lesklé a zregenerované.

Přírodní

Mehandi (Henna) pochází z rozemleté rostliny Lawsonia inermis. Tento prášek slouží k dekorování těla ornamenty, k barvení vlasů. Použití k dekorování: vezměte 10g prášku, přidejte citronovou šťávu a vytvořte jemnou pastu. Přikryjte ji a nechejte přes ...

• , zakoupeno v Alpík

Nejlepší přírodní Henna jakou jsem používala. Stále se k ní vracím.

• , zakoupeno v Alpík

Henna skvěle regeneruje vlasy.

• , zakoupeno v Alpík

• Velmi jemně mletá 100% henna.
    • Velké balení za dobrou cenu.
    • Skvělé barvící výsledky.

• , zakoupeno v Alpík

• Dobře kryje šediny. Vítám větší balení.

Jsem spokojená. Produkt si znovu objednám.

• , zakoupeno v Alpík

• Dobře barví, krásná sytá barva
    • Trochu delší příprava barvy oproti jiným hennám

• Skvělá, sytá barva
    • Vlasy jsou hebké
    • Naprosto bezkonkurenční poměr cena/výkon
    • Trochu složitější příprava (míchám s citronovou šťávou pro výrazný odstín), ale s tím člověk při barvení hennou musí počítat
    • Henna má výraznou vůni po trávě/bylinkách, ne každému to vyhovuje

Míchala jsem podle návodu na barvení těla (tzn. s citronovou šťávou a nechat odležet pod fólií přes noc, ráno barvit), působit jsem nechala dvě hodiny pod fólií a ručníkem. Výsledná barva je fantastická. Dřív jsem používala hennu v kostce, tahle se ve srovnání s ní mnohem lépe nanáší i smývá z vlasů. Hned po barvní je výrazně oranžová, ale do dvou dnů ztmavne do tmavší měděné.

• kvalita

výrobek doporučuji i dalším, barva dobře kryje
    poměr ceny a kvality je ideální