Hairwonder přírodní dlouhotrvající barva středně zlatá blond 7.3 100 ml

Pestrá paleta dlouhotrvajících barev HAIRWONDER, které intenzivně chrání, vyživují a posilují vlasy. Pro krásné a zářivé barvy a zdravé, hedvábně jemné vlasy!...
Garantovaný nákup z Nestonej.cz

• zesvětluje odrosty
    • špatně se shání - k dostání jen na internetu
    • docela hustá konzistence - nutno pečlivě rozetřít
    • šediny moc nezakryje

Zesvětluje odrosty, proto nepřekračujte délku působení a pečlivě rozetřete, jinak budete mít pruhované vlasy.
    Pro dlouhovlásky na první použití doporučuji určitě minimálně dvě krabičky. Na odrosty stačí stěží jedna.
    Odstín je zlatavě zrzavý - bez velkých červených podtónů - přesně tak jak jsem chtěla.
    Doporučila bych pro původní odstín vlasů tmavá blond - pokud necháte působit déle, zesvětlí i o několik tónů - tak na to pozor.
    Závěrečná péče se má rozmíchat ve vodě, ale to nedělám, aplikuji rovnou na mokré nevykroucené vlasy, sice jsou pak vlasy mastnější, ale to mi nevadí.
    Barva se nijak výrazně nevymývá.

Značka
Konzistence
tekuté
Typ vlasů
na normální vlasy

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v Arteria.cz

• zesvětluje odrosty
    • špatně se shání - k dostání jen na internetu
    • docela hustá konzistence - nutno pečlivě rozetřít
    • šediny moc nezakryje

Barva se nijak výrazně nevymývá.

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta55 Kč94 % • 919 recenzíDalší informace
  • Asi deset let jsem si barvila vlasy hennou. Když jsem se to s ní řádně po pár použitích naučila, výsledek byl vynikající...

Zobrazit celou recenzi na magazin.biooo.cz

• , zakoupeno v Alpík

S barvou jsem spokojená, vlasy mají hezký přirozený odstín, při práci s barvou jsem navíc ocenila její jemnou příjemnou vůni.

• , zakoupeno v Naturals.CZ

• Barva byla opravdu jako na obrázku.
    • Po 3.mytí se vymyla.

Příště už ji nepoužiji.

• , zakoupeno v Krasa.cz

• , zakoupeno v Naturals.CZ

Spokojenost, barva odpovídá mé představě.

• , zakoupeno v Krasa.cz

• barva dobře kryje,dlouho vydrží
    • nevím

spokojená s odstínem,lehkým nanášením ,dobrým krytím a dlouho vydrží