HennaPlus dlouhotrvající barva na vlasy 6 tmavá blond 100 ml

Bez peroxidu
Smývatelné
Bez PPD

• , zakoupeno v organictime.cz

Toto zboží jsem ještě nepoužila, ale barvu kupuji opakovaně, vždy je výsledek výborný a mým jemným vlasům nijak neškodí, naopak jsou po ní lepší.

• , zakoupeno v ProdejParfemu.cz

Tuto barvu kupuji opakovaně, vyhovuje mi. Dobře a rychle se s ní pracuje. Ačkoliv mám jemné vlasy a dost mi padají, tato barva nijak nezhoršuje jejich kvalitu, spíše vlasy posiluje. Nevymývá se.

• , zakoupeno v Krasa.cz

barva mi byla doporučena kamarádkou s tím, že je šetrnější k mým vlasům než jiné běžně dostupné barvy, jsem s ní spokojena, takže si ji příště objednám zase :o). děkuji

Druh
Profesionální
Bez peroxidu
Smývatelné
Bez PPD

Dlouhotrvající barva HennaPlus přináší krásné, trvanlivé a intenzivní odstíny, okouzlující lesk a vyváženou péči o vlasy. Vaše nová barva vydrží až 3 měsíce. Dlouhotrvající barvy 100 % kryjí šediny a dokážou zesvětlit či ztmavit barevný odstín vlasů až o 6 stupňů. Barvy poskytují dokonalé krytí šedin i na úplně šedé vlasy. Pokud máte více než 50 % šedých vlasů a chcete si nabarvit vlasy některým módním odstínem (červená, fialová, měděná), doporučujeme namíchat tuto barvu s vhodným přírodním odstínem (vaší původní barvou vlasů) pro intenzivnější barvu. Dlouhotrvající barvy HENNAPLUS lze bez problémů použít na dříve barvené vlasy. Chcete-li zesvětlit odstín dříve barvených vlasů, je nutno přidat bělící prvek – doporučujeme otestovat na prameni vlasů. Dlouhotrvající barvy lze použít i na vlasy ošetřené trvalou ondulací – nejdříve však po 2 týdnech od trvalé ondulace. K obarvení zesvětlených (bělených) vlasů je potřeba provést pre-pigmentaci - doporučujeme otestovat na prameni vlasů. Samozřejmě, pokud již máte vlasy obarvené Hennaplus dlouhotrvající barvou, lze použít jakoukoliv další dlouhotrvající či krémovou barvu Hennaplus.

• , zakoupeno v organictime.cz

• , zakoupeno v ProdejParfemu.cz

• , zakoupeno v Krasa.cz

• , zakoupeno v Obchod-kosmetika.cz

• Barva dobre drzi.
    • Neni tmava blond, ale spise tmava.

Vyrobek je kvalitni.