HennaPlus dlouhotrvající barva na vlasy 8 světlá blond 100 ml

Doporučená nabídka HappyHemp

Do týdne • 1 varianta69 Kč70 % • 448 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta45 Kč100 % • 1 635 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta45 Kč100 % • 386 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč95 % • 245 736 recenzíShop roku 2023 - VítězUdržitelný e-shopDalší informace
Info v obchodu39 Kč100 % • 918 recenzíDalší informace

Profesionální
Bez peroxidu
Smývatelné

• , zakoupeno v Prozdravi.cz

Moc se mi líbí barva a hlavně je bez článku.

• , zakoupeno v Prozdravi.cz

Šetrná barva,pěkný odstín.Vlasy se krásně lesknou.

• , zakoupeno v Prozdravi.cz

Zkusila jsem jednou a byla jsem spokojená.A už jsem zůstala u této barvy.Spokojenost.

Druh
Bez amoniaku
Profesionální
Bez peroxidu
Smývatelné

Dlouhotrvající barva HennaPlus přináší krásné, trvanlivé a intenzivní odstíny, okouzlující lesk a vyváženou péči o vlasy. Vaše nová barva vydrží až 3 měsíce. Dlouhotrvající barvy 100 % kryjí šediny a dokážou zesvětlit či ztmavit barevný odstín vlasů až o 6 stupňů. Barvy poskytují dokonalé krytí šedin i na úplně šedé vlasy. Pokud máte více než 50 % šedých vlasů a chcete si nabarvit vlasy některým módním odstínem (červená, fialová, měděná), doporučujeme namíchat tuto barvu s vhodným přírodním odstínem (vaší původní barvou vlasů) pro intenzivnější barvu. Dlouhotrvající barvy HENNAPLUS lze bez problémů použít na dříve barvené vlasy. Chcete-li zesvětlit odstín dříve barvených vlasů, je nutno přidat bělící prvek – doporučujeme otestovat na prameni vlasů. Dlouhotrvající barvy lze použít i na vlasy ošetřené trvalou ondulací – nejdříve však po 2 týdnech od trvalé ondulace. K obarvení zesvětlených (bělených) vlasů je potřeba provést pre-pigmentaci - doporučujeme otestovat na prameni vlasů. Samozřejmě, pokud již máte vlasy obarvené Hennaplus dlouhotrvající barvou, lze použít jakoukoliv další dlouhotrvající či krémovou barvu Hennaplus.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v Prozdravi.cz

Moc se mi líbí barva a hlavně je bez článku.

• , zakoupeno v Prozdravi.cz

Šetrná barva,pěkný odstín.Vlasy se krásně lesknou.

• , zakoupeno v Prozdravi.cz

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v Prozdravi.cz

Několik přátel mě barvu pochválilo.A já jsem s ni spokojená.

• , zakoupeno v Lékárna.cz

• Splňuje moje požadavky , dobrá cena.
  • , zakoupeno v Parfemy-Premier.cz

Barva kryje dobře, vlasy jsou leské, odstín na mých vlasech s porovnání s krabičkou neodpovídá, barva na vlasech je o pár odstínů tmavší, jsem i tak spokojená