Herbala Studená vlna pro normální vlasy 100 ml

Valea studená vlna Herbala slouží pro trvalou ondulace pro normální vlasy s rostlinným extraktem. Vlastnosti Valea Herbala studená vlna: Obsahuje rostlinný extrakt. Pro...
Garantovaný nákup z Parfemomanie.cz

Skladem • 1 varianta69 Kč95 % • 822 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta89 Kč100 % • 3 031 recenzíDalší informace
Info v obchodu29 Kč99 % • 2 912 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč92 % • 383 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta79 Kč96 % • 14 096 recenzíShop roku 2023 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč96 % • 7 122 recenzíDalší informace

Bez peroxidu
Smývatelné

klasická studená vlna

• , zakoupeno v VMD

• Drží déle, než mnohem dražší zahraniční produkty a je levnější.

Vydrží mnohem déle, než zahraniční výrobky a při tom je znatelně levnější, což já jako důchodkyně, velice oceňuji. Zkušenosti se studenou vlnou Herbala- dříve Valea , mám mám letité. Používám ji nejméně 40 let a i když jsem párkrát zkusila cizí značky, vždy jsem se ráda a pokorně vrátila. Vostrá Ludmila

Druh
Bez peroxidu
Smývatelné

Pro oslnivé vlny.

Pro normální vlasy.

Balení obsahuje 100 ml studenou vlnu, 100 ml tekutý fixater, houbičku a návod k použití.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta72 Kč97 % • 267 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta39 Kč97 % • 17 279 recenzíDalší informace

klasická studená vlna

• , zakoupeno v VMD

• Drží déle, než mnohem dražší zahraniční produkty a je levnější.