Joanna Naturia melír na vlasy Super platinová blond

Joanna Naturia hair highlights platinum blond Je nová řada barev pro melír, ,které jsou doplněny o přírodní složky: mléčné proteiny a broskvový extrakt. Díky nim získáte...
Doporučená nabídka Leontyna.cz

Bio
Smývatelné

• používám opakovaně a jsem moc spokojená
  • , zakoupeno v Leontyna.cz

Barva výborná, vyzkoušeno již po několikáté. Výhrady mám pouze k balení v sáčcích uvnitř krabičky, nelze rozdělit na vícekrát - množství v jedné krabičce by vystačilo na min. dvojí použití.

potřebuji na odbarvení odrostů

Ve spreji
Semipermanentní
Bio
Smývatelné

Joanna Naturia hair highlights platinum blond

• Je nová řada barev pro melír, ,které jsou doplněny o přírodní složky: mléčné proteiny a broskvový extrakt. Díky nim získáte dlouhotrvající efekt velmi světlých vlasů. Tento melír vlasy zesvětlí o 4 - 6 tonů. Doba působení závisí na požadovaném stupni zesvětlení.
  • Balení obsahuje: zesvětlovací prášek 25g, peroxid vodíku ( 40vol ) 70g, ochranné rukavice
  • Upozornění: Nepoužívejte k odbarvování obočí a řas! Používejte ochranné rukavice. Vyhněte se kontaktu s očima.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta59 Kč93 % • 11 196 recenzíDalší informace

• používám opakovaně a jsem moc spokojená

potřebuji na odbarvení odrostů

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta59 Kč93 % • 11 196 recenzíDalší informace
  • , zakoupeno v Hair-Cosmetics.cz

• Super.
    • Krásně odbarvil tmavě hnědé barvené vlasy.

Potřebovala jsem odbarvit léta barvené tmavé vlasy.
    Povedlo se bez poškození a mohla jsem obarvit na vysněnou světlou barvu.

• krásně chytá do platinové barvičky,žadná žlutá nebo oranž,dokonce mam i lepší melír s tímto melírem než od kadeřnice(každy se me pta,tys byla u kadeřníka,maš krásný melír) a já nene,to je přeci"Joanna Naturia Melír na vlasy Super platinová blond"!
    • nic! :)

DOPORUČUJI!!!!

• opravdu vybělí krásně
    • tento melír mě doporučila kamarádka a budu si ho kupovat

chtěla jsem ho vyzkoušet,po doporučení
    krásně vybělil pramínky a to i po předchozím barvení
    barva nestékala,pěkně se nanášela
    doporučuji všem,kdo si myslí,že mají odolné vlasy,přece jen je tam 12ti% kysličník

• , zakoupeno v NaVlas.cz

• OK

OK

• vlasy pěkně odbarvené
    • bez žlutého nádechu
    • můžu se spolehnout, že vlasy budou odbarveny :)

melír jsem vybrala podle recenzí
    jednoduchá aplikace bez igelitu
    žádný žlutý nádech
    příště koupím zase
    zkusila jsem Schwarzkopf a vlasy do zlatova a proto jsem se vrátila k Joanna

• , zakoupeno v vlasy-kosmetika.cz

S tímto melírem jsem spokojena,nemám po něm nažloutlé vlasy a nemusí se přikrývat igelitem.

• , zakoupeno v NaVlas.cz

dostačující