L'Oréal Casting Creme Gloss 1021 blond 48 ml

Garantovaný nákup z EUROPARFÉMY.CZ

Skladem • Více variant94 % • 23 182 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaProdloužená záruka55 Kč98 % • 26 331 recenzíShop roku 2022 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 variantaProdloužená záruka55 Kč98 % • 9 982 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta119 Kč91 % • 5 659 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta140 Kč96 % • 1 476 recenzíDalší informace
Do 3 dnů • 1 varianta94 Kč88 % • 279 233 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta72 Kč93 % • 1 135 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta49 Kč96 % • 28 952 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDoplňkové služby55 Kč98 % • 74 316 recenzíShop roku 2022 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta89 Kč100 % • 3 030 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta% Slevový kód49 Kč97 % • 271 462 recenzíShop roku 2022 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta79 Kč95 % • 14 002 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDárek49 Kč98 % • 7 079 recenzíDalší informace
Do týdne • 1 varianta69 Kč98 % • 47 216 recenzíShop roku 2022 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta1 039 neověřených recenzíDalší informace

Semipermanentní
Bio
Smývatelné

• , zakoupeno v Teta drogerie eshop

Bez problémů si barvím tímto produktem vlasy již léta. Vlasy vypadají zdravě, jsou lesklé. Používám 1x měsíčně.
    Míchám s odstínem 834.

kokos pusinka víc popelavý
    doporučují
    oba odstíny

• , zakoupeno v Teta drogerie eshop

Tentoprodukt jsem si objednala proto,že ho používám již delší dobu a jsem velice spokojená.Zaujala mě i ta cena.

Druh
na normální vlasy
Semipermanentní
Bio
Smývatelné

Casting Crème Gloss vám nabízí optimální překrytí šedivých vlasů s výrazně zářivými odlesky. Vytvoří ve vašich vlasech třpytivou barvu se zářivými a viditelnými odlesky pro velmi přirozený výsledek, který vydrží. Vlastnosti: bez amoniaku.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

2zákazníci nedoporučují produkt

Míchám s odstínem 834.

kokos pusinka víc popelavý
    doporučují
    oba odstíny

• , zakoupeno v Teta drogerie eshop

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta72 Kč97 % • 17 228 recenzíDalší informace

• příjemná vůně, bez amoniaku, nedráždí
    • pro středně hnědou i po hodině chytla do světle hnědé až zrzavé a to jsme to zkusily dvě

příjemná barva, ale bez dosažení požadovaného odstínu

• , zakoupeno v Parfemy.cz

• Používám dlouho, jsem spokojená s kvalitou.
    • -

Používám dlouho, jsem spokojená s kvalitou.

• Tato barva mi nevím proč, ale neskutečnš zničila vlasy. Barva se vymyla asi po 14 dnech. Byla dána na melíry a malinké odrosty, ty celkem stahla do špinavé blond, ale rychle byla pryč.

Barva se nanáší dobře a v jedně tubě je ji hodně. Zničila mi vlasy více než melír, nevím proč. Krabičku jsem vyhodila a ještě jsem se pídila po procentech peroxidu v této barvě ale na loreal.cz mi nebyli schopni odepsat vubec!!!!!!!!!!!!!!!!Moc ho zrejme nebude, ale konce mi šíleně vysušil.Odstín souhlasí, ale vydržel mi 14 dní a vlasy se vzpamatovávají ještě doted a museli se zkrátit.

• Opravdu šetrná barva. Odbarvila příjemně odrost na světle plavou-takovou přírodní, ale žadná zrz!!!!což me překvapilo na rozdíl od jiných šílených barev, kde je vysoký obsah peroxidu, to bych už nekoupila...(mám nahoře myší šeď)ale na zadni vlasy, které nejsou melírovány a jsou hnědé ani tuk:)ale to nevadí, není to žadný driák a vzala jsem i ty hnědé vlasy na zkoušku a můžu říct žadná oranžáda nebo tak, zůstaly hnědé trošku světlejší, přirodní, úžasné. Roky používám melíry, ale tohle mě přijde super šetrné, snad to bude pro vlasy lepší!!!Nanášení Ok.
    • Mě přidaný balzám konečky zacuchal,musela jsem požít vlastní,ale je fakt, že mám konce dost suché.

Přirozené odstíny bez velkých dávek peroxidu!Doporučuji!

• bez amoniaku
    • nepáchne
    • vlasy jsou po ní v dobrém stavu
    • poměrně dost zesvětluje

Šetrná barva na vlasy, velmi hezky obarvuje, poměrně dost zesvětluje, určitě tak o 3 odstíny.Vlasy jsou po barvě lesklé,nevysušené, barva se výborně nanáší, příjemně voní.

• Nádherná barva
    • Šetrná pro vlasy
    • Výsledek je ještě nejpší než jsem čekala

S touto barvou jsem naprosto spokojená. V minulosti jsem používala barvy od Garnier, ale v poslední době mi šly vlasy do modra. Travalo cca 3 týdny než se modré odstíny vymyly. Proto jsem se rozhodla pro změnu. Zvolila jsem tuto barvu. Na obrázku to vypadá jako by příliš nezesvětlovala, tak jsem se bála zda mi chytnou odrosty, ale vše chytlo perfektně. U této obarvy od Loréal nejspíše zůstanu i do budoucna. Určitě doporučuji vyzkoušet.

• Dobře chytá
    • Dobrý odstín
    • Dlouho vydrží
    • Nepálí
    • Dražší, ale je často ve slevě

Dobrá barva :)