L'Oréal Excellence Creme 6.13 blond tmavá béžová

Určení
dámské
310 g

• , zakoupeno v Drogerie PeMi

produkt znám, mám s ním dobré zkušenosti, proto jsem si jej objednala. Dobře kryje šediny. Neničí viditelně vlasy.

Druh
barvy
Odstín
blond
Určení
dámské
310 g

Zažijte barvu s trojnásobnou ochranou vlasů.

• , zakoupeno v Drogerie PeMi

• Kvalitní barva, opravdu kryje šediny. Jen ji mám o 4 odstíny tmavší než na obrázku /původní moje barva je středně hnědá/. Věřím, že se ještě vymyje. Odstín se mi líbí. Nehází rezavé odlesky a vlasy jsou nejsou vůbec zničené.
    • Čekala jsem světlejší odstín.

Ráda ji vyzkouším znovu.

• Barva nádherně kryje šediny, překryla také bílé melíry.
    • Rozhodla jsem se pro ni, protože jsem četla velmi dobré recenze, tento odstín se velmi podobá barvě mých vlasů a opravdu odpovídá odstínu na krabičce.
    • Prozatím nic

Vybrala jsem na základě výborných recenzí.
    Barva se velmi dobře nanáší.
    Super ochranné sérum na poškozené vlasy před barvením.
    Doporučuji ostatním, vlasy se krásně lesknou, jsou hebké, pružné a vypadají jako po profesionální péči od kadeřníka.
    Měla jsem i jiné značky barev na vlasy, ale žádná nebyla tak moc dobrá, většinou byli vlasy přesušené a tvrdé.
    Prozatím nevím, jak dlouho barva vydrží. Barvila jsem dnes a jsem tak nadšená, že hned píšu recenzi.