L'Oréal Féria PreferenceCalifornie Blond světlá 8/X3

Určení
    dámské
    Typ vlasů
    na normální / zralé vlasy

Vysoce odolná barva na vlasy s intenzivním leskem, která vydrží zářivá až po dobu 6 týdnů. Nejkrásnější barva je barva stále zářivá a intenzivní!

• -nemám po ní zničené vlasy
      • -bývá snadno dostupná
      • -neštípe (mě)
      • -odstín je o trošku tmavší než na obrázku (což mi ale vyhovuje)
      • -nekryje šediny, resp. se ze šedin rychle vymyje
      • -celkově v létě rychle vyšisuje

Touto barvou se barvím roky. Původní moje barva je tmavě plavá, tj. myšově šedá blond, po použití tohoto odstínu je zářivě zlatá, sedí mi. Barvím se už dlouho, vlasy mám stále kvalitní (skoro k pasu), nepadají, nelámou se. Barví mě manžel, ke kadeřnici chodím 1x ročně sestříhat konečky, bez problémů. Nevýhodou je jen to, že špatně a krátce kryje šediny (které se mi už začínají objevovat).
      S touto barvou a odstínem jsem spokojená.

• Vyborna farba, prirodzena blond, nie je umela, odtien je tmavsi ako na krabicke, po par umytiach farba zosvetlie. Mna nestipe, vlasy nie su po nej vysusene, co ale pripocitavam k dobru skor kondicioneru, ktory je k farbe pribaleny.
      • Mozno pre tych, co chcu naozaj svetle vlasy, pozor, tesne po farbeni je odtien tmavsi ako slubuje obrazok!

Pouzivam ju uz dlho, nakolko vlasy nie su po nej vysusene a blondavy odtien je prirodzeny, dobre kryje aj sediny.

• vlasy nejsou suche
      • barva je tmavsi nez na obrazku

barva je spis svetle hneda

• Loreal preference používám už roky, barva se sice vymyje v průběhu 4 týdnů o 1 odstín, ale vlasy jsou kvalitní, záleží, jestli se barvím v létě, kdy je slunce, nebo v zimě, odstín je jiný, ale nedělá v žádném případě fleky, jak se píše v ostatních recenzích a hlavně - je to odstín přírodní blond, tak to neudělá zářivou zlatou, to si musíte koupit zlatou blond.
      • Celkem nic, snad cena, ale kupuji ji v Německu, vyjde levně a asi jei kvalitnější

• uplně jiná barva než jaká byla na obalu

Normálně si kupuju barvu pantene za 89 kč, říkala jsem si, že když jdu na ples, tak si koupim nějakou kvalitní drahou (tahle tam stála dvě stovky). Obarvila jsem se a málem jsem se rozbrečela. Návod jsem dodržela uplně přesně podle obalu. Barva mi vyšla uplně jiná než podle stínítka, místo zářivě blond nějaká špinavá přirozená blond a ještě navíc s šedýma odleskama, vypadám asi na stopadesát. Navíc přestože jsem si tim pokryla celou hlavu, mám barevné fleky. Loreal už v životě nechci videt.

• snadná dostunost
      • vysušuje vlasy,barva zcela jiná,než na obrázku,chytá do šediva,
      • vymývá se, padají z ní vlasy

naprosto nedoporučuji

• snadná dostupnost - běžně k dostání v drogeriích
      • Nešetrné chemické složení - dráždí oči
      • Agresivní působení - štípe po něm celá hlava
      • odstín Shangrilla je na mých vlasech čokoládově hnědý
      • výsledek je jiný než na krabičce (vlasy před barvením světlé)
      • cena neodpovídá kvalitě a výsledku!

První pochybnosti přišly, jakmile jsem barvu začala nanášet na vlasy. Cítila jsem mírně podrážděné oči (ačkoli barva se do nich nedostala - to ani náhodou!!), ráno po barvení i podráždění sliznic (v nosních dutinách). Jelikož jsem po vymytí barvy z vlasů a jejich vysušení cítila "štípání" po celé hlavě, usnula jsem s vlasy zabalenými do potravinové folie - štípání se trošku zmírnilo po použití olivového oleje (nanesen na kořínky vlasů i do délek - kvůli hydrataci vlasů). Podráždění očí cítím i ráno po barvení. Po podobných předchozích zkušenostech mohu doporučit homeopatikum Euphrasia CH 15. Barva? Úplně jiná než na krabičce. Vlasy před barvením byly světlé, nyní čokoládová hnědá. Výsledný odstín nestojí za to podstupovat tuto pro mě extrémně chemickou proceduru. Barva mě bohužel zklamala, čekala jsem víc. V žádném případě nedoporučuji!!

• snadná dostupnost - běžně k dostání v drogeriích
      • Nešetrné chemické složení - dráždí oči
      • Agresivní působení - štípe po něm celá hlava
      • odstín Shangrilla je na mých vlasech čokoládově hnědý
      • výsledek je jiný než na krabičce (vlasy před barvením světlé)
      • cena neodpovídá kvalitě a výsledku!