L'Oréal Préférence Féria Premium Fade-Defying Colour 74 Mango 60 ml

Garantovaný nákup z ProdejParfemu.cz

Skladem • 1 varianta119 Kč91 % • 5 659 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta% Slevový kód49 Kč97 % • 271 462 recenzíShop roku 2022 - VítězDalší informace
Skladem • 1 variantaDoplňkové služby55 Kč98 % • 74 316 recenzíShop roku 2022 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta140 Kč96 % • 1 476 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta99 Kč94 % • 23 182 recenzíDalší informace
Do týdne • 1 varianta69 Kč98 % • 47 216 recenzíShop roku 2022 - VítězDalší informace
Do 3 dnů • 1 varianta94 Kč88 % • 279 233 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta79 Kč95 % • 14 002 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDárek69 Kč94 % • 56 943 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč97 % • 107 147 recenzíShop roku 2022 - FinalistaDalší informace

Druh

• , zakoupeno v EUROPARFÉMY.CZ

• Love the colour and the feeling
    • Nice smell, makes hair soft and look healthy and strong
    • My favourite until now
    • Conditioner really lasts long (50ml or so) hydrates well and brings back color shine if used once every 6 washes and smells awesome
    • Recommended
  • , zakoupeno v Teta drogerie eshop

• Používám mnoho let a neměnila bych.

• Dobře chytá na vlasy
    • Pěkný odstín
    • Dobrá dostupnost
    • Příšerně smrdí i oproti jiným barvám na vlasy
    • Tekutější konzistence
    • Vydrží zhruba 3 týdny

Barvu už používám bezmála rok a jsem s ní, co se drogérkových barev týče velmi spokojená. Stojí 160 Kč seženete jí skoro všude.Nevýhodou je pro mě výdrž pouhé tři týdny než je třeba vlasy dobarvit, min. odrosty.

Druh
Bez amoniaku
Profesionální
Bez peroxidu
Smývatelné

Féria Préférence naplní vaši touhu po zářivé a intenzivní barvě na vlasy, která vydrží neuvěřitelně dlouho. Účinky: dodá vašim vlasům dlouhotrvající zářivou barvu, zajistí vlasům lesk až na 6 týdnů, pečuje o vlasy.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

3zákazníci nedoporučují produkt
  • , zakoupeno v EUROPARFÉMY.CZ

• Love the colour and the feeling
    • Nice smell, makes hair soft and look healthy and strong
    • My favourite until now
    • Recommended
  • , zakoupeno v Teta drogerie eshop

• Používám mnoho let a neměnila bych.

• Dobře chytá na vlasy
    • Pěkný odstín
    • Dobrá dostupnost
    • Příšerně smrdí i oproti jiným barvám na vlasy
    • Tekutější konzistence
    • Vydrží zhruba 3 týdny

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v MALL.CZ

Na domácí barvení jednoduché a barva slušně drží.

snadná aplikace, trvanlivost barvy

• jednoduchá aplikace
    • dobře chytá
    • nedráždí
    • cena trochu

Dlouho jsem hledala zrzavou barvu ne měděnou tahle je úžasná na první pohled jak jsem ji viděla v regálu jsem se zamilovala a nevyměnila bych ji. Neštípe, nedráždí, z kůže když se přejedu štětcem jde krásně dolů, odstín úžasný hodně cizích lidí i po čerstvém barvení si myslí, že je to má přirozená barva. Je na ní perfektní, že vydrží dlouho a i když ji sluníčko vyšisuje a postupně se lehce vymývá ( ostatně jako každá barva), ale tahle opravdu málo, vypadá pořád dobře právě proto, že krapet mění odstíny.Své vlasy mám spíš špinavé blond taková šedá myška a tohle je nádherný oheň a přesto vypadá přirozeně. a ta závěrečná péče mi vydrží i do dalšího barvení není třeba toho dávat kila, zatěžuje to vlasy. vydrží mi víc jak měsíc i když nevypadá jako na začátku, vypadá pořád dobře dobarvuju až když mám velký odrůst. Psali tady, že někomu špatně chytla nebo tak něco a že dráždí, pálí......každý vlas je jiný jiný základ jiný výsledek, braní léků, ženské problémy při barvení všechno může ovlivnit výsledek ......a u každé barvy je jasně napsané, že si mají lidi dělat test na citlivost, pokud zkoušíte jinou barvu než doposud měli byste si udělat ten test. :-) spokojenost největší aspoň u mě ...( akorát ta cena by mohla být menší ) :-)

• Dobře se nanáší
    • Krásné odlesky
    • Přijatelná kvalita vzhledem k vyšší ceně
    • Velké balení následné péče
    • Na hlavě mě nepálila
    • Chytá o něco tmavěji, ale je jisté, že během pár umytí to bude nádherný měděný odstín :) alespoň podle odlesků

Kvalitní barva, pěkný odstín, doporučuji :)

• na měděný odstín velmi dlouho drží - nevymývá se!
    • příznivá cena
    • odstín odpovídá barvě na krabičce
    • snadné nanášení
    • představovala bych si světlejší odstín, ale takový se nedá sehnat :)
    • trochu štípe, ale to štípou asi všechny barva s amoniakem

měděné odstíny používám cca 10 let - za tu dobu jsem vyzkoušela nespočetné množství značek a odstínů... tato barva patří k těm osvědčeným - jen by mohla být o něco světlejší...

• Barva a lesk
    • Snadné nanášení
    • Rychlejší vymytí barvy - ale u červených a zrz odstínů nic neobvyklého

Celkově jsem s barvou spokojena, barvím se jí asi po 5ti týdnech. Je dobré jednou za čas nabarvit vlasy červeně měděnou Hennou, barva Loreal pak déle vydrží a vlasy nejsou tolik poškozené od barvení. Hned po obarvení barva neodpovídá obrázku - je více do červena, po pár umytí se barva vymyje a obrázku odpovídá. Je ale pravda, že barvu nechávám oůsobit skoro hodinu, aby déle vydržela a nemusela po 2-3 týdnech barvit znovu. Výborný kondicionér na cca 6 umytí.