Londa Color Cream 02 Super Blond

Druh
barvy

• , zakoupeno v VMD

Absolutně nejlepší zesvětlující barva na trhu. Absolutní spokojenost.

• , zakoupeno v Parfemomanie.cz

• Pouzivam leta a jsem velmi spokojena. Odstin je nadherny.
  • , zakoupeno v VMD

Absolutní jednička v barvení vlasů.

Druh
barvy

Hledáte intenzivní blond barvu? Londa Super Blond je pro vás ideální!

Poskytne vám dokonale rovnoměrné výsledky zesvětlení a vašim vlasům dodá nádhernou blond barvu. Vy tak získáte intenzivní, dlouhotrvající výsledek zesvětlení. Dokonce i tmavé vlasy budou blond.

Náš balzám Color seal pro ošetření vlasů po zesvětlení umožňuje snadnější rozčesání vlasů a zanechává je zářivé lesklé a jemnější na dotek.

Zesvětluje o 4-5 odstínů.

Postup:

• 1. krok: Několik dnů před barvením permanentní barvou nebudeme používat kondicionéry ani vlasové kúry, které uzavírají povrch vlasu a barva na ně potom špatně chytá. Také vlasy před barvením nemyjeme, neboť by měl na pokožce zůstat ochranný film.
  • 2. krok: V případě, že jsme si koupily novou neprověřenou barvu, provedeme test snášenlivosti, abychom se vyhnuly případnému podráždění pokožky. Nepatrné množství barvy smícháme s vyvíjecí emulzí, naneseme na ohbí lokte a necháme nejméně čtyřiadvacet hodin působit na kůži. Pokud kůže zrudne nebo svědí, barva nám nevyhovuje.
  • 3. krok: Pokožku kolem čela, uší a krku namažeme mastným krémem nebo vazelínou. Zabráníme tím nevhodnému zabarvení kůže, které se obtížně dostává dolů. Ramena si překryjeme ručníkem.
  • 4. krok: Navlékneme si rukavice. Podle návodu smícháme barvu a vyvíjecí emulzi v misce a plastovou tyčinkou ji promícháme. (U některých barev na vlasy se barvicí krém vymačkává rovnou do aplikační lahvičky a důkladně se protřepá.)
  • 5. krok: Hmotu naneseme nejlépe pomocí hřebenu nebo kartáčku na vlasy, přičemž se řídíme pokyny letáku přiloženého v balení. Pozor na stékání barvy do obličeje, je dobré mít po ruce navlhčený ubrousek.
  • 6. krok: Po uplynutí stanoveného času (30–45 minut) barvu oplachujeme tak dlouho, dokud nám z vlasů neteče čistá voda. Vlasy ošetříme neutralizační regenerační kúrou či balzámem a umyjeme šamponem. Nakonec je upravíme do konečného účesu.

• , zakoupeno v VMD

Absolutně nejlepší zesvětlující barva na trhu. Absolutní spokojenost.

• , zakoupeno v Parfemomanie.cz

• Pouzivam leta a jsem velmi spokojena. Odstin je nadherny.
  • , zakoupeno v VMD

Absolutní jednička v barvení vlasů.

• , zakoupeno v stylpharma.cz

• používám tuto barvu jako melír
    • přirozené zesvětlení
    • dobrá cena
    • balení neobsahuje melírovací čepici

Velká spokojenost. Používám tudto barvu místo melíru, který Londa přestala vyrábět. Krásně zesvětluje, chytá dobře i na tmavé vlasy. Lze ji použít na 2x, má oddělené sáčky.

• Barvu používám už asi 20 let
    • Je pro mé vlasy nejlepší.
    • O

Jsem spokojena s touto barvou,nejlépe mě odbarví mé tmavé vlasy tak,jak potřebuji.

• , zakoupeno v VMD

• produkt znám používala jsem ho už dříve
    • vyhovoval mi po všech stránkách
    • snadná aplikace

Koupila jsem produkt prvně před cca dvěma lety a byla jsem hned prvně spokojena a používala jsem ho až do doby, kdy se z trhu náhle vytratil. Užívala jsem produkty jiných značek, ale nebylo to ono a stále jsem různě pátrala, kse ho opatřit.
    Nákup přes internet jsem použila až teď.
    Vyhovuje odstín a zatím se mi nestalo, že by po aplikaci byl výsledek špatný nebo odlišný od toho co je slibováno. U jiných značek se mim stalo, že výsledk byl doslova hrozný.
    Proto doporučuji- nezklame vás!!!!!

Kdo Vám řekl, že se nevyrábí? Firmy ji mají v nabídce.

• Super barva blon

Skoda ze uz ji nevyrabi!!!!!!!!!!!!!!!!!!

• , zakoupeno v VMD

Výborná barva,ale bohužel se už ztratila z trhu, což mě mrzí.Takže musím hledat jinou barvu.