Maria Nila Colour Refresh Cacao Intense 4.10 maska s barevnými pigmenty 300 ml

Maria Nila Colour Refresh Cacao Intense 4.10 maska s barevnými pigmenty 300 ml

Garantovaný nákup z Fragranza Perfume Gallery

Skladem • 1 varianta49 Kč98 % • 12 923 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč100 % • 165 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta39 Kč92 % • 511 808 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • Více variant79 Kč94 % • 26 053 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč95 % • 245 736 recenzíShop roku 2023 - VítězUdržitelný e-shopDalší informace
Skladem • 1 varianta49 Kč97 % • 272 228 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč97 % • 6 415 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDárek49 Kč100 % • 2 813 recenzíUdržitelný e-shopDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma97 % • 465 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč127 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč95 % • 154 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta66 Kč123 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma97 % • 107 805 recenzíShop roku 2023 - FinalistaDalší informace

Druh

• studený ton odstínu
    • na vlasech vypadá přirozeně
    • dodává vlasům lesk
    • přírodní značka

Maria Nila je značka, která sedí mým vlasům nejvíce ze všeho, co jsem zkusila. Mám od této značky více produktů a zatím mě žádný nezklamal. Tuto masku používám na zakrytí šedin, na což funguje skvěle, navíc vlasům dodává lesk. Barva není permanentní, což mi vyhovuje.

• Barva hezky chytá na vlasy

dámské
Typ vlasů
na normální / barvené vlasy
Permanentní

Jemná maska dodá vašim vlasům intenzivní kakaový odstín.  Vlastnosti: s arganovým olejem, neobsahuje permanentní pigmenty, oživuje barvu vlasů, vyživuje vlasy, vymývá se, vydrží 4 - 10 umytí, neobsahuje parabeny a sulfáty, 100 % vegan.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v Kosmetika-Zdraví.cz

• Barva hezky chytá na vlasy
    • Hezky voní
    • Vlasy jsou po něm příjemné na dotek a hezké na pohled
    • Super dávkovač
  • Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• vlasy lehce natónuje

Opravdu výborný produkt, který vám mezi barvením natónuje vlasy. Mám světlé vlasy - ne úplně blond, a používám lehce ředěné s normální maskou, vlasy po něm lehce ztmavnou - nejsou hnědé! Pomáhá i na žluté odlesky, paradoxně víc, než maska Maria Nilu na potlačení žlutých tónů. Plus je ještě, že po použití masky jsou vlasy texturou pevnější, jak po barvení - ale tento dojem vydrží jen jedno mytí :)

• , zakoupeno v Notino

• Uzasna barva na vlasy, dobre se aplikuje, skvele kryje, nevysussi vlasy.

• Skvělé barvy

• Příjemná maska
    • Bohužel mi přišla objednávka bez potřebných rukavic
    • Je potřeba ji nechat na vlasech delší dobu

• Lesklé hebké vlasy
    • Bez parabaenů, sulfátů a jiných nesmyslů
    • Vegan a netestováno na zvířatech
    • Příjemná vůně
    • 4-10 umytí ani náhodou, po jednom umytí je barva pryč

Zakoupen odstín Cacao Intense. Není lehké ohodnotit - koupila jsem kvůli tomu, že jsem chtěla skoncovat s domácím barvením nekvalitními barvami z drogérky. Po aplikaci je barva fakt krásná, chytá rovnoměrně, vlasy vypadají po umytí velmi dobře. Zklamaná jsem ale z výdrže, instrukce z obalu jsem dodržela přesně, ale barva byla při dalším umytí fuč. Při dalším barvení jsem místo doporučovaných až 10 minut zkoušela nechávat na hlavě skoro hodinu a stejný výsledek. Já si vlasy myji každé 2-3 dny a pokaždé musím aplikovat, což vzhledem k ceně produktu není žádná sranda :(

• , zakoupeno v Notino

• používám na delší udržení tmavé barvy ve vlasech a funguje - vymývá se méně
    • člověk nemusí ke kadeřníkovi na dobarvení tak často
    • krásná vůně
    • méně pečující a výživná než např. masky L'Oreal nebo Kerastase
    • poměrně vysoká cena
    • balení s pumpičkou - i když se zdá, že už tam nic není, po rozřezání obalu vyjde ještě na aspoň 3-4 použití

S produktem jsem spokojená, jako brunetka ho používám na udržení barvy ve vlasech a tmavá barva se tak méně vymývá a ke kadeřníkovi tak chodím cca jednou za 6-8 týdnů. Takže jako přeliv super, ale není to klasická výživná maska, pro lepší lesk a rozčesávání přidávám ještě bezoplach od Kerastase. Co se mi nelíbí je pumpička, protože i když se zdá, že produkt došel, po rozříznutí obalu se ukáže, že zbývá ještě dost produktu, minimálně na další 3-4 použití (mám vlasy cca centimetr pod lopatky středně husté), což je dost a škoda vyhodit, navíc když se jedná o dražší produkt.

• , zakoupeno v Notino

Krásný přirozený a hlavně studený odstín hnědé.