Maria Nila Colour Refresh Vivid Violet 0.22 maska s barevnými pigmenty 300 ml

Skladem • 1 varianta130 Kč94 % • 767 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDoplňkové služby59 Kč97 % • 4 951 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDoplňkové služby59 Kč97 % • 46 033 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDoplňkové služby59 Kč95 % • 26 353 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDoplňkové služby59 Kč97 % • 18 404 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta49 Kč100 % • 2 813 recenzíUdržitelný e-shopDalší informace
Skladem • 1 varianta49 Kč97 % • 29 079 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta79 Kč94 % • 26 053 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma97 % • 465 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta39 Kč92 % • 511 808 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč127 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč95 % • 154 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma97 % • 107 805 recenzíShop roku 2023 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta78 Kč100 % • 848 recenzíDalší informace

• vyživí vlasy
    • funguje obstojně i na hnědé vlasy
    • jde vyprat
    • velká spotřeba
    • pouští z vlasů, při zpocení/zmoknutí tedy může zabarvit oblečení.. ale je vyprat

Zkoušela jsem na svoje přírodní neodbarvované středně hnědé vlasy se světlými až blonďatými konci od sluníčka. Popravdě úplně nevím, jak hodnotit. Masku používám 3 měsíce a pořád se tak nějak učím, jak dosáhnout požadovaného efektu při co nejmenší spotřebě masky a času. Nějak to celé optimalizovat, abych byla spokojená s tím, co mám na hlavě, s co nejmenším úsilím.
    Na ředění kondicionérem při hnědých vlasech rovnou zapomeňte, výsledkem je pak jen nafialovělý nádech. Naopak když to dáte "v plné palbě" a po pramíncích, jde docílit velmi solidní tmavě fialové. Ale i na svoje jemné a vůbec ne husté vlasy jsem tak spotřebovala dost masky a vydrží to takové intenzivní jen do umytí. Pomáhá umývat vlasy studenější vodou, to se tolik nevymývá, ale nejhorší je to stejně u hlavy, kde se používá i šampon a navíc to tam na ty tmavší vlasy hůř chytá. Naopak na těch světlých koncích je to paráda a vymývá se mnohem pozvolněji. Potom může být potřeba hlídat, co kdy jak dobarvujete - ukáže vám to drdol :D
    Vlasy neničí, ale naopak vyživuje, připadají mi lepší a nadýchanější. Můžou ale pří namočení a i zpocení zabarvit oblečení. Ale zatím mi šla ze všeho v pohodě vyprat.
    Po třech měsících vyškrabávám zbytky z toho 1. balení, ale musela jsem snížit nároky a frekvenci mytí. Použitelné to ale je a jsem víceméně spokojená, i když je pořád co ladit.

• skvěle chytne

dámské
Typ vlasů
na normální / barvené vlasy
Permanentní

Vyživující maska dodá vašim vlasům zajímavý fialový odstín. Intenzitu barvy si zvolíte podle vašich představ. Vlastnosti: s arganovým olejem, neobsahuje permanentní pigmenty, oživuje barvu vlasů, vyživuje vlasy, vymývá se, vydrží 4 - 10 umytí, neobsahuje parabeny a sulfáty, 100 % vegan.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• vyživí vlasy
    • funguje obstojně i na hnědé vlasy
    • jde vyprat
    • velká spotřeba

• skvěle chytne
  • , zakoupeno v HEDVABNEvlasy.cz

• Krásné barví, nesteka, vlasy jsou pak hebké, ošetřené, doporucuji
  • Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• kvalita masky
    • výživa pro vlasy
    • skvělý pigment

Produkt bych jistě doporučila. Jedná se o kvalitní výrobek, se kterým jsem velmi spokojená, nejspíš budu objednávat znovu.

• , zakoupeno v Bezvavlasy

• Na odbarvené vlasy chytlo moc pěkně- na zbytku alespoň odstín
    • Zatím dvakrát umyto a barva stále drží, nevymývá se tedy extra rychle
    • Hezky voní
    • Vlasy jemné a lesklé
    • Možná cena, ale vyjde stále lépe než barvy u kadeřnice
    • Na tmavých vlasech udělá jen odlesky, nečekejte zázrak
    • Delší doba aplikace, pokud budete pečlivé, tedy budete nanášet jako barvu.

BEZ CHEMICKYCH PRISAD

Kvalitní výrobek

• , zakoupeno v Bezvavlasy

Maska je skvela. Pouzila jsem prvne, barva chytla krasne a vlasy byly krasne a leskle. Ale rychle se vymyva. Doufam, ze po druhe aplikaci jiz vydrzi dele.

• , zakoupeno v Bezvavlasy

Refresh masky používám už asi rok a jsem s nimi vždy maximálně spokojena. Práce s nimi je snadná. S vlasy si tak mohu vyhrát podle nálady.