Marion tónovací šampón 96 mahagon

Marion tónovací šampon 96 Mahagon 40 ml Marion tónovací šampon je výjimečný a bezpečný produkt pro barvení vlasů založený na přímém barvivu. Neobsahuje amoniak nebo...
Garantovaný nákup z Drogerie Vaňura

Profesionální
Bez peroxidu
Smývatelné

• , zakoupeno v Leontyna.cz

Tuhle značku produktu jsem vůbec neznala, poprvé jsem ji koupila v Rožnově a po ozkoušení jsem byla spokojena, šampon kryje šediny. Tak jsem pátrala kde bych šampon opět sehnala a objevila jsem váš obchod a byla jsem spokojena. Vřele doporučuji

• , zakoupeno v Drogerie PeMi

• Přelivový šampon Marion je vynikající. Jste snad jediný obchod, který tyto přelivy prodává. Když jsou vlasy barvené a nemůžete jít ke kadeřnici, určitě tento šamponivý přeliv je vyhovující a jsem velice spokojená. Děkuji Věra
    • Žádná

Profesionální
Bez peroxidu
Smývatelné

Marion tónovací šampon 96 Mahagon 40 ml

Neobsahuje amoniak nebo peroxid. Výtažky z Aloe dodávají Vašim vlasům krásnou, živou barvu a přirozený lesk.

Výtažky z Aloe usnadňují česání a přírodní UV filtry chrání vlasy před škodlivými účinky slunečních paprsků.

Barva vydrží na vlasech 4 - 8 umytí v závislosti na času barvení.

• Použití: Navlékněte si ochranné rukavice a naneste šampon na umyté vlhké vlasy. Pak masírujte tak dlouho, dokud se nevytvoří pěna. Nechejte ji působit cca 2 minuty a následně vlasy pečlivě opláchněte. Takto vydrží 4 - 5 umytí. Prodloužením doby působení na 45 minut se trvanlivost zvýší až na 8 umytí a barva bude sytější. V případě použití na vlasy šedé a zesvětlené může být výsledek barvení intenzivnější.
  • Upozornění: Dostane-li se barva do očí, okamžitě je vypláchněte vodou. Nepoužívejte k barvení řas a obočí. Výrobek může vyvolat alergickou reakci. Výrobek je dermatologicky testován. Teplota skladování od +5 do 25 °C. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v Leontyna.cz

• , zakoupeno v Drogerie PeMi

• Žádná

Spokojenost

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v VMD

Dle manželky,výborně kryje.A vydrží až 14 dní.

• , zakoupeno v VMD

Dle manželky,vydrží déle než týden.

• , zakoupeno v 1kosmetika

zakoupeno pro maminku, která toto tužidlo nemůže nikde sehnat - je s ním spokojená

Dobře drží minimálně týden,

Výborně kryje.

• , zakoupeno v VMD

Vydrží až 14 dní při každodenním mytí.

• , zakoupeno v 1kosmetika

+ Dobře se nanáší.