Marion tónovací šampony 62 tmavý Blond 40 ml

Marion tónovací šampon 62 Tmavý blond 40 ml Odstín 62 je určený na tmavé blond až světlé blond vlasy. Marion tónovací šampon je výjimečný a bezpečný produkt pro barvení vlasů...
Garantovaný nákup z VMD

Skladem • 1 varianta94 % • 26 897 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč100 % • 4 918 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta140 Kč96 % • 1 479 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč93 % • 11 198 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta79 Kč96 % • 14 099 recenzíShop roku 2023 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč100 % • 636 recenzíDalší informace

tekuté
Smývatelné

přírodní, velmi kvalitní barva, výhodná cena

• , zakoupeno v vlasy-kosmetika.cz

Vynikající, neničí vlasy, výsledek je přirozeně vypadající zdravé vlasy bez sedin s jemným leskem a barvou

• , zakoupeno v vlasy-kosmetika.cz

Vynikající ,objednávám další,krasna barva, jednoduché nanášení, neničí vlasy, po použití jsou hladké, jemné, lesklé, pěkné , dobře kryje i začínajícím šediny, maximální spokojenost.

Druh
Konzistence
tekuté
Smývatelné

Marion tónovací šampon 62 Tmavý blond 40 ml

Odstín 62 je určený na tmavé blond až světlé blond vlasy.

Marion tónovací šampon je výjimečný a bezpečný produkt pro barvení vlasů založený na přímém barvivu.

Neobsahuje amoniak nebo peroxid. Výtažky z Aloe dodávají Vašim vlasům krásnou, živou barvu a přirozený lesk.

Výtažky z Aloe usnadňují česání a přírodní UV filtry chrání vlasy před škodlivými účinky slunečních paprsků.

Barva vydrží na vlasech 4 - 8 umytí v závislosti na času barvení.

• Použití: Navlékněte si ochranné rukavice a naneste šampon na umyté vlhké vlasy. Pak masírujte tak dlouho, dokud se nevytvoří pěna. Nechejte ji působit cca 20 minut a následně vlasy pečlivě opláchněte. Takto vydrží 4 - 5 umytí. Prodloužením doby působení na 45 minut se trvanlivost zvýší až na 8 umytí a barva bude sytější. V případě použití na vlasy šedé a zesvětlené může být výsledek barvení intenzivnější.
  • Upozornění: Dostane-li se barva do očí, okamžitě je vypláchněte vodou. Nepoužívejte k barvení řas a obočí. Výrobek může vyvolat alergickou reakci. Výrobek je dermatologicky testován. Teplota skladování od +5 do 25 °C. Uchovávejte mimo dosah dětí.
  • Složení: aqua, cocamidopropyl betaine, cocamide dea, isopropyl alcohol, polyquaternium-44, ethanolamine, laureth-3, carbomer, hc blue no. 2, hc red no. 3, disperse violet 1, hc yellow no. 2, disperse black 9, aloe barbadensis leaf juice, hydrolyzed keratin, tetrasodium edta, phosphoric acid, benzyl alcohol (and) methylchloroisothiazolinone (and) methylisothiazolinone, parfum, hexyl cinnamal, linalool, benzyl salicylate.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

přírodní, velmi kvalitní barva, výhodná cena

• , zakoupeno v vlasy-kosmetika.cz

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v diskont drogerie

• Výborně barví, přírodní produkt, lze dělat doma
    • Musí se čekat, než se vlasy obarví a pracovat velice opatrně, aby si člověk nezašpinil koupelnu

- ještě nevim......

• , zakoupeno v diskont drogerie

Zatím nepoužito

• , zakoupeno v Parfemomanie.cz

Všechny odstíny jsou přibližně na stejné úrovni, takže nebudu vypisovat každý zvlášť. Barevně chytají asi tak, jakou má kdo barvu vlasů, kvalitu, odrosty. To se nedá zevšeobecnit, i u profesionální kadeřnice nechytne barva nebo šampon pokaždé úplně tak , jaká je představa.

• - krásná barva
    • - vlasy neničí, jsou leské a hebké
    • - cena
    • - rychlé vymývání
    • - chytá tmavší než je na pytlíčku (pro mě osobně je to ale plus)
    • - málo míst kde je možné ho koupit

Do půlky hlavy mám svojí přírodní barvu - tmavá blond/světle hnědá někdo tomu říká i myší šedá :D
    Na přírodní mi šampon chytá docela tmavě - taková střední hnědá a do zbytku (melírovaná zrz/hnědá,blond) mi přijde nepatrně světlejší - z odbarvených vlasů se šampon vymývá rychleji.

Barva mi vydrží něco kolem týdne, ale jelikož si vlasy myju denně tak se není čemu divit ;-)

Co se týče nanášení - volím "výborné" i přesto, že mi barva jednou nechytla, ale bude to moje chyba - když jsem viděla jak tmavá je tak jsem jí smyla asi už po 10 minutách. Pak jsem začala nechávat aspon na 25 minut a s chytnutím není problém.

O odstínu jsem se zmiňovala - rozhodně chytá tmavší než jsem čekala, ale nakonec jsem za to ráda, barvička je krásná, přirozená.

Co mi vadí hodně je dostupnost. Na netu se dá koupit asi jenom v jednom e-shopu.. jelikož si v něm málokdy vyberu něco jiného tak se mi koupě šamponů kvůli poštovnému dost prodraží. V kameném obchodě jsem nikde neviděla.

Nicméně než mi odrostou vlasy na mojí barvu tak budu šampon používat i nadále pro aspon částečné sjednocení a až budu mít komplet svojí barvu tak ho možná použiju jen pro oživění vlasů.

• Neničí vlasy
    • Na nikdy nebarvené vlasy možná působí jinak
    • Barva hmoty černá, ale ani po 45min. nechytla :-(
    • Pění až moc

Tyto typy barvicích šamponů jsou pro vlasy spíše výživné, než, že by je poškozovaly, což je fajn. Tomu ale odpovídá jejich krytí. ÚVÁDÍM ZKUŠENOST NA ZESVĚTLENÉ VLASY: Vlasy jsem měla dva dny po použití zesvětlovače, čímž by měl být odstín ještě výraznější, ale ani po 45 min., co jsem ji měla na hlavě mi nechytla. Přitom barva hmoty je černá. Uznávám, že na nikdy nebarvené vlasy může mít jiný účinek.

• , zakoupeno v VMD

• voňavý šampon,co dodá barvu
    • pozor holky,nelekejte se tmavnutí barvy u světlých odstínů,výsledek tak tmavý fakt nebude,vydržte po uvedenou dobu,jinak skončíte bez výsledku!

příjemný způsob barvení vlasů a za pák korun