Pallete Intensive Color Creme barva na vlasy WN5 zlatá čokoláda

Produkt nemá žádné parametry.

• , zakoupeno v VMD

• Standardní kvalita, výhodná cena, možnost použít polovinu náplně, snadná aplikce i v domácích podmínkách, zaručený výsledek u zcela šedivých bílých vlasů, absolutní snášenlivost
    • žádné přimomínky

Barvu Palette od daného výrobce používám v podstatě již celkem 40 let, když beru do úvahy tytéž tehdy licenční výrobky ze závodu MILO Olomouc, který tuto barvu vyráběl i za socialistické éry.
    Barvu aplikuji sama v domácích podmínkách celý život na zcela šedivé vlasy. Nemám s tím žádné zdravotní problémy ani za tak dlouhou dobu. Nikdy jsem nepoužila jiný výrobek, tak se mohu považovat za skutečně zkušeného uživatele. Všechny výhody bych opakovaně shrnula takto: standardní kvalita, výhodná cena, možnost použít polovinu náplně, snadná aplikce i v domácích podmínkách, zaručený trvanlivý a 100% výsledek u zcela šedivých bílých vlasů, absolutní dermatologická snášenlivost

Produkt nemá žádné parametry.

Intensive Color Creme

První Palette s mateří kašičkou!

Užijte si barvení s Palette Intensive Color Creme! První pečující barvicí krém od Palette obohacený o přírodní mateří kašičku pro fantastickou barvu, která naplní všechny vaše potřeby: intenzivní, extra dlouhotrvající barvy vlasy bez šedin vlasy plné lesku a péče

S širokou škálou odstínů - chladné i teplé blond odstíny, jemné i intenzivní červené odstíny, přirozeně či zlatavě hnědé a černé odstíny - je Palette

• - cenově dostupná
    • - k sehnání v každé drogerii
    • - kvalitně obarví vlasy
    • - velký výběr barevných odstínů
    • - barví pokožku

Tuto barvu na vlasy jsem se rozhodla vyzkoušet, již mě nebavilo mít pořád stejnou fádní barvu. Mile mě překvapila cena a dostupnost v každé drogérii. Barva se nanáší na suché vlasy, mě barvení trvalo cca 40 minut. příjemně se nanáší na vlasy a přehledný je i manuál, jak s barvou zacházet. Vhodné je i upozornění na případnou alergickou reakci. po obarvení vlasů jsem aplikovala balzám/sérum a umyla. Sice jsem ji musela několikrát vymývat, ale to mi nevadilo. Po usušení vlasů byly snadno rozčesávatelné a ani nesmrděly barvou. Jediné mínus vidím v tom, že pokud se při barvení dotknete třeba čela, zůstanou vám tam šmouhy, které jsou těžko dolů. Barva splnila moje očekávání, obarvila mi vlasy přesně tak, jak se uvádí na krabičce. Koupila bych si ji zase

• , zakoupeno v VMD

• žádné přimomínky