Sanotint Light 73 přírodní kaštan

Sanotint Sensitive Light Barva na vlasy přírodní kaštan 73 Bez čpavku a PPD Díky základu ze zlatého prosa a rostlinných výtažků je vhodná i pro velmi citlivý typ pleti. Barva...
Doporučená nabídka Bylinná lékárna

125 ml
Odstín
černá

• , zakoupeno v BELLITIA

• I přes velkou toleranci k vlasům a pokožce plní svůj účel.

Možná se smývá malinko rychleji než obyčejné barvy, ale za ta pozitiva navíc to stojí.

• , zakoupeno v BELLITIA

Se zakoupenou barvou na vlasy jsem spokojená velmi - žádná alergická reakce (hledala jsem barvu bez PPD, amoniaku - měla jsem s normální barvou alergickou reakci, dost nepříjemnou a měla jsem obavu, že už zůstanu šedivá)

• , zakoupeno v Bylinná lékárna

Po velmi silnou alergií na barvu z obchodů mi byla doporučena tato (asi před 4 lety) a jsem s ni spokojena.

Druh
barvy
Objem
125 ml
Odstín
černá

Sanotint Sensitive Light Barva na vlasy přírodní kaštan 73

Bez čpavku a PPD

Díky základu ze zlatého prosa a rostlinných výtažků je vhodná i pro velmi citlivý typ pleti. Barva vůbec neobsahuje p-fenylendiamin, látku, která často způsobuje podráždění pokožky a díky které se spousta žen musí obejít bez barvení vlasů. Barva Sanotint Sensitive Light je velmi dobře snášena osobami, které mají alergické reakce na p-fenylendiamin.

Obsahuje více než 94,5 % přírodních látek.

• dodává trvalý lesk
  • dlouho drží
  • po jejím použití jsou vlasy zdravé a měkké
  • jednotlivé barvy se mezi sebou mohou míchat
  • barva je uzavíratelná, nemusíte ji vypotřebovat hned - ale můžete ji mít i na více barvení
  • jednoduché použití: nelepí a ihned kryje šediny
  • snižuje riziko alergických reakcí
  • skvělý poměr mezi cenou a funkčností
  • úžasně jemné a bezpečné barvení
  • neobsahuje čpavek, alkohol, p-fenylendiamin ani přidané kovy a nepoškozuje vlasy
  • Obsahuje: Olejovitý výtažek ze zlatého prosa, kalcium-pantothenát a biotin, rostlinné výtažky z olivovníku, břízy a hroznového zrníčka.
  • Balení obsahuje:1 tubu barvy, 55 ml, 1 flakon s fixační emulzí, 55 ml,  1 flakonek s obnovujícím balzámem, 15 ml, 1 pár rukavic na jedno použití
  • Použití: Jedno balení postačí na 1-2 barvení v závislosti na délce a hustotě vlasů.
  • Na základě délky Vašich vlasů rozmíchejte v nekovové misce určité množství barvy a stejné množství fixační emulze (1:1).
  • Vytvořenou směs naneste pomocí štětce nebo hřebenu na suché vlasy.
  • Pro dokonalé krytí barvu nanášejte pečlivě až ke kořínkům vlasů. Pozor, aby se barva nedostala na ruce, pokožku nebo oblečení.
  • Zakryjte folií nebo starým ručníkem a nechejte barvu působit přibližně 30 minut.
  • Poté pečlivě smyjte vlažnou vodou a krátce vlasy umyjte šamponem.
  • Naneste malé množství obnovovacího balzámu po celé délce vlasů, nechejte několik minut působit a poté opláchněte.
  • Následně pokračujte, jak jste zvyklá, vlasy vysušte fénem nebo natočte.

Neobsahuje přidané kovy, parafíny, silikony, formaldehyd, nikl.

Neobsahuje deriváty živočišného původu

Dermatologicky testováno

Bez parabenů

Neobsahuje GMO

Bez konzervačních látek

Neobsahuje přidané kovy

Bez alkoholu

• , zakoupeno v BELLITIA

• I přes velkou toleranci k vlasům a pokožce plní svůj účel.

• , zakoupeno v Bylinná lékárna

• , zakoupeno v BELLITIA

Dobre kryje šediny, zlepšila sa kvalita vlasov, prestali mi padať. Dobre sa nanáša. Na krátke vlasy používam tubu na 2x. Používam pravidelne roky - typ sensitive.
    Vlasy zostávajú lesklé, je tam pribalený balzam, farba sa nevymýva.

• , zakoupeno v Alpík

Dobra barva

• , zakoupeno v BELLITIA

Nezpůsobuje alergii, šetrná barva ,balení umožňuje použití 2x.

• , zakoupeno v BELLITIA

• Vhodne pro alergiky na PPD.

prijemne vlasy

• šetrná barva na vlasy
  • , zakoupeno v BELLITIA

• Řeší problém alergiků na kovy!