Sebastian Cellophanes barevný lesk ledová blond 300 ml

Doprava zdarma, Skladem
Doporučená nabídka Glamot

Skladem • 1 varianta59 Kč100 % • 141 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta% Slevový kód49 Kč97 % • 272 494 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta94 Kč87 % • 280 207 recenzíDalší informace

na barvené vlasy
Bez peroxidu
Permanentní

• , zakoupeno v Bezvavlasy

• Prezentují jako semi-permanentní lesk, tedy jisté zatónování by mělo být viditelné. Mám hodně světlý melír a neudělalo to prakticky nic. Nechala jsem působit o něco déle, zahřívala a .....a nic. Za ty peníze nestojí, znovu si nekoupím.
  • , zakoupeno v Shop Tomáš Arsov

• Mám už druhý lesk a vzhledem k tomu, že jsem se rozhodla pro přirozeně šedivé vlasy je pro ně naprosto ideální. Vlasy po něm krásně září, mají krásný šedý nádech bez žlutých tónů. Vydrží mi dlouho, protože ho používám cca 1x za 6 týdnů.
  • , zakoupeno v Shop Tomáš Arsov

Zatím neodzkoušeno. Věřím, že bude kvalitní,jako další produkt, který již používám ❤️.

Značka
Typ vlasů
na barvené vlasy
Bez peroxidu
Permanentní

Semi-permanentní lesk na vlasy Cellophanes Clear dodá vlasům oslnivý barevný tón až na 4 týdny. Tento přípravek má speciální nízkokyselé pH (2,8 - 3,3), které umožňuje, aby se na povrchu vlasů uložily barevné molekuly a vytvořily tak průsvitný lesklý film kolem každého vlákna. Navíc je bez amoniaku, alkoholu a peroxidu.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v Bezvavlasy

• , zakoupeno v Shop Tomáš Arsov

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v Shop Tomáš Arsov

Výrobek naprosto splnil mé potřeby. Nažloutlá barva odbarvených vlasů zmizela. Vlasy získaly krásný studený tón a nádherný lesk jak od profesionální kadeřnice.

• , zakoupeno v Notino

Doporučeno kadeřnicí,používám pravidelně 1 x měsíčně, úžasná regenerace unavených vlasů, vrací lesk a zdravý vzhled,doporučuji všem,co mají rády své vlasy,vždyť je to koruna naší krásy