Subrina Mad Touch gelová barva na vlasy Midnight Blue 200 ml

Určení
dámské

• , zakoupeno v A-vlasy

• Hezky voní

Barva mně zklamala moc to nechytá ani na super blond a hodně se vymývá....

Druh
barvy
Objem
200 ml
Odstín
modrá
Určení
dámské

Mad Touch - extrémně intenzivní neoxidační barva bez amoniaku a bez vyvíječe. Neuvěřitelná intenzita lesk a stálost.

První barva na vlasy, která zlepšuje vlasovou strukturu již v průběhu barvení 7 intenzivních módních odstínů

Bezpočet pastelových odstínů díky Clear Mix

Pro osvěžení barvy vlasů nebo pro dosažení "crazy" barev

Jednoduché použití - přímé pigmenty - bez míchání

Během procesu barvení nedochází v příznivém prostředí (pH3) k poškození vlasů

Použití:

Před použitím chraňte oblečení pláštěnkou nebo igelitem. Používejte ochranné rukavice. Zabraňte kontaktu barvy s povrchy jako textilie, nábytek, dřevěná podlaha, parkety apod. Mohou vzniknout neodstranitelné skvrny. Barvu Mad Touch připravte v míchací misce. Barvu aplikujte za pomocí nanášecího štětce na suché vlasy. Barvu naneste na celou délku vlasů, od kořínků až po konečky. Doba působení: 30 minut, s teplem: 20 minut. Po uplynutí doby působení barvu opláchněte a následně umyjte šamponem pro stálost barvy.

Foto pouze ilustrační!

4zákazníci nedoporučují produkt

• špatně chytá i na odbarvené vlasy
    • rychle se vymývá
    • vysušuje vlasy

Barva vůbec nedržela ani na odbarvených vlasech. Asi po 2 umytích bylo všechno dole, kromě dvou pramenů za ušima, tam držela nějaké 3 týdny.

Člověk musí pracovat dost čistotně, jakmile to někam kápne, tak se to nedá umýt, obzvlášť z oblečení a plastů.

Vlasy byly dost suché a jakoby bez života, trochu mi připomínaly seno.

• , zakoupeno v A-vlasy

• Hezky voní

Barva mně zklamala moc to nechytá ani na super blond a hodně se vymývá....

• krásně voní
    • dlouho vydrží na vlasech (cca 3 týdny poté, co se do vlasu "zažere")
    • hezká barva
    • vlasy jsou po ní hebké, zdravé
    • ani den po obarvení mi téměř nebarví oblečení, jen nepatrně
    • vlasy se musí dost zesvětlit, aby to byla sytá modrá
    • drží na kůži OPRAVDU DLOUHO (ruce by nevadily, ale z kůže na hlavě to nemizí ani po pátém umytí :( a nejde to ničím dolů. Vypadá to hrozně.)
    • konzistence

Barva jako taková super, jsem s ní spokojená. Vlasy jsou po ní opravdu lesklé, hebké, nemám námitek. Ale díky tomu, jak nejde smýt z kůže na hlavě jsem z toho znechucená. Barvy od directions drží méně, ale z kůže to mám po druhém umytí pryč. To, že je barva na kůži vypadá hodně špatně, proto do ní já osobně znovu nepůjdu.
    Jinak pro někoho, kdo to dělá ručně doma může být problém nanášení - je gelová, taková trochu rosolovitá, takže se ne úplně dobře nanáší na vlasy. Když toho dáte větší množství, tak to "padá". Je potřeba ji dobře zapracovat do vlasu (pak i o to lépe chytne). Na druhou stranu však vlasy nevysuší, takže je to o preferencích.

• Jiná barva
    • Vysušuje vlasy

Nejhorší barva, jakou jsem kdy měla.
    Na odbarvené vlasy mi to nabarvila na tmavě hnědou místo modré a vlasy mám vysušené. Při barvení na stejně odbarvené vlasy chytla např. Directions zcela bez problému