Jako přihlášený uživatel máte možnost nastavit si zobrazení Heureky.

Zobrazit původní Heureku

Syoss Color Refresher oživovač barev tm.hnědý 75 ml

V porovnání cen u tohoto produktu již není zařazen žádný obchod.

Popis produktu

Parametry produktu

Objem
75 ml

Parametry produktu

Objem
75 ml

Popis produktu

Pro tmavě hnědé odstíny. Oživí barvu mezi 2 barveními. Syoss Color Refresher okamžitě oživuje intenzitu a lesk barvy pro krásné vlasy jako ze salonu mezi 2 barveními permanentní barvou.

Sladí přechod odrostlých vlasů s barvenými. Vydrží až 3 umytí.

Použití: Vhodné pro aplikaci ve sprše. Pěnové složení umožňuje snadné použití dokonce i na dlouhých vlasech. Až na 6 použití (na dlouhých vlasech až 3krát). Vhodné pro týdenní a dokonce i denní aplikaci. 3minutová aplikace ve sprše. Pro vícero použití/bez rukavic.

  • Pro tmavé brunetky: viz obal. U světlých až středně hnědých vlasů zvýrazní tón.
  • Extrémně hořlavý aerosol. Nebezpečí. Nádoba je pod tlakem: při zahřívání se může roztrhnout. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a jinými zdroji zapálení. Zákaz kouření. Nestříkejte do otevřeného ohně nebo jiných zdrojů zapálení. Nepropichujte nebo nespalujte ani po použití. Chraňte před slunečním zářením. Nevystavujte teplotě přesahující 50 °C. Před použitím si přečtěte údaje na štítku. Používejte pouze v dobře větraných prostorách. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Může způsobit alergickou reakci - dodržujte bezpečnostní pokyny.

Barvy na vlasy mohou způsobit těžké alergické reakce. Přečtěte si instrukce a řiďte se jimi. Tento výrobek není určen k používání pro osoby mladší 16 let. Dočasné tetování černou henou může zvýšit riziko alergie. Nepoužívejte k barvení řas a obočí.

Nebarvěte si vlasy, pokud:

  • máte vyrážku na obličeji nebo citlivou, podrážděnou a poškozenou pokožku hlavy
  • jste již někdy zaznamenali jakoukoliv reakci po barvení vlasů
  • jste v minulosti zaznamenali reakci na dočasné tetování černou hennou
  • Obsah balení: 1 nádoba Color Refresher 75 ml, 1 návod k použití.
  • Složení: Aqua, Butane, Propane, Cetyl alcohol, Cetrimonium chloride, PPG-5-ceteth-20, Parfum, N,N'-bis(2-hydroxyethyl)-2-nitro-p-phenylenediamine, Isobutane, Methylparaben, HC blue no. 12, Propylparaben, Ethanolamine, HC yellow no. 2, 3-nitro-p-hydroxyethylaminophenol, Citric acid, Linoleamidopropyl PG-dimonium chloride phosphate, Propylene glycol, 2-amino-6-chloro-4-nitrophenol, Linalool, Hexyl cinnamal, Limonene, Benzyl salicylate, Citronellol, Alpha-isomethyl ionone, HC blue no. 15.

Syoss Color Refresher Pro tmavě hnědé odstíny vlasů 75 ml

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Hodnocení produktu

0zákazníků doporučuje produkt
0zákazníků nedoporučuje produkt
0 %průměr z 0 hodnocení
5
0 ×
4
0 ×
3
0 ×
2
0 ×
1
0 ×

Zákazníci nejčastěji zmiňují

Tento produkt prozatím nemá dostatek hodnocení

Produkt zatím nemá žádné recenze.