TouchBack Hair Marker vlasový korektor odrostů a šedin Dark Brown 8 ml

Produkt nemá žádné parametry.

• , zakoupeno v Notino

• okamžité krytí šedin, praktické balení

Jsem ráda,že tento výrobek je na trhu. Šetří mi čas, vlasy i peníze. Korektorem šedinky zamaskuji a nikdo nepozná, že jsem šedivá. Dříve jsem vlasy musela dobarvovat co dva týdny...ted se interval prodloužil. Doporučuji!

• jednoduchá aplikace
    • perfektní optické krytí šedin
    • působí přirozeně

vybrala jsem na základě doporučení v časopise
    pro - viz. výše
    produkt bych jednoznačně doporučila

• dobře překreje odrosty
    • obtížné nanášení, vydrží jen do příštího mytí(3 dny)

oddálí nové barvení odrostů

Produkt nemá žádné parametry.

TouchBack HAIR MARKER vlasový korektor odrostů a šedin

TouchBack HairMarker je skvělý pomocník pro období mezi další návštěvou kadeřníka, nebo domácím barvením vlasů. Rychle a jednoduše zakryje odrosty nebo šediny. Barevné odstíny korektoru  perfektně splynou se stávající barvou vlasů a zajistí zcela přirozený vzhled vašeho účesu. Vhodné pro ženy i muže.

Účinky: - okamžitě kryje stříbřitý proužek  v pěšince, - zakrývá šediny na skráních (pomocí přiloženého speciálního hřebínku), - dokáže vytvořit barevné módní melíry, - dobarvuje mužům vousy.

Vlastnosti: - je to dočasná barva, - snadno a rychle se aplikuje, přímo na suché vlasy - obsahuje kondicionér s ovesnými proteiny, - nepoškozuje vlasy (bez peroxidu a amoniaku), - zabarvené vlasy se po použití lesknou díky obsaženému kondicionéru, - vhodné i pro těhotné ženy, - praktické balení + speciální hřebínek, - nerozmazává se ani nedrolí, z vlasů se nevyčesává, - zasychá v 1 minutě, - vydrží až na 60 aplikací barvy, - z vlasů se odstraní jednoduše umytím.

Jak používat:

Nanášejte na šedivé odrosty vlasů pomocí aplikátoru fixu.

• , zakoupeno v Notino

vybrala jsem na základě doporučení v časopise
    pro - viz. výše
    produkt bych jednoznačně doporučila

• dobře překreje odrosty
    • obtížné nanášení, vydrží jen do příštího mytí(3 dny)

oddálí nové barvení odrostů