Variant tónovací pěna švestková 75 ml

Objem
75 ml

• , zakoupeno v AVEFLOR

• Obarví i tmavé vlasy, bez problémů se smyje.
  • , zakoupeno v AVEFLOR

Barva tohoto produktu je zcela jiná než obdobný produkt od jiného výrobce, který jsem kupovala v kamenných obchodech - to mě velmi zklamalo. Tohle není odstín "švestka", je to jakási fialová barva.

• , zakoupeno v AVEFLOR

všem mým známým iv kadeřnictví kam docházím se tato barva líbí adokonce se mě táží po výrobku,tak Vás doporučuji a ráda dám radu kde výrobek sehnat

Objem
75 ml

Charakteristika:

Švestková středně tužící tónovací pěna Variant 75 ml je určena pro rychlé a snadné barvení či melírování účesu, je vhodným doplňkem decentní ženy, stejně jako moderní dívky s avantgardním účesem.

Vlastnosti:

Pěna je určena pro rychlé a snadné barvení či melírování účesu.

Dodává se v devíti barevných odstínech: azurová, čokoládově hnědá, mahagonová, hnědá, růžová, ořechová, stříbrná, černá a švestková.

Složky vitamín E a D-panthenol dodávají vlasům výživu a ochranu před zevními vlivy.

Přídavek včelího vosku poskytuje vlasům přirozený lesk.

Středně silný tužicí efekt.

Pěna Variant je vhodným doplňkem decentní ženy, stejně jako moderní dívky s avantgardním účesem.

Použití:

Používá se pro intenzivní barevné tónování celého účesu nebo pro barevné melírování jednotlivých pramenů.

Je vhodná i pro jemné tónování světlých, plavých nebo silně prošedivělých vlasů.

Barva se smývá po 2–3 umytích vlasů.

Nádobku držte při použití dnem vzhůru. Při aplikaci použijte přiložené rukavice. Pomocí hřebenu naneste přiměřené množství pěny na vlhké vlasy a rozčesejte. Nechte působit 15–30 minut podle intenzity požadovaného odstínu. Po uplynutí doby působení přebytek barvy důkladně opláchněte a vlasy vysušte. V případě melírování či zachování tuživosti nesmývejte.

Výrobce:

AVEFLOR, a.s., Budčeves 26, 507 32 Kopidlno

• , zakoupeno v AVEFLOR

• Obarví i tmavé vlasy, bez problémů se smyje.

• , zakoupeno v AVEFLOR

Několik let pěnu používám a je dokonalá objednat jsem si ji musela protože v západních Čechách se přestala prodávat nabídli mi jiný výrobek jinéno výrobce a výsledek byl hrozný.

• , zakoupeno v AVEFLOR

VÝBORNĚ KRYJE I NAŠEDLÉ VLASY JE NEJLEPŠÍ ŠKODA, ŽE NENÍ UŽ V OBCHODECH JSEM S NÍM VELMI SPOKOJENA

• , zakoupeno v AVEFLOR

• Má zajímavou barvu,dobře se nanáší.
    • Je málo výrazná,vyhovoval by mi výraznější odstín

Jsem poměrně spokojená.