Vellie Fast Colours gelová barva na vlasy modrá 80 ml

unisex

• bez peroxidu, neničí vlasy
    • není modrá ani nebesky modrá, spíše tyrkysová až zelená
    • je třeba mít velmi světlé vlasy (level 7 minimálně!) nebo odbarvit

Jsem velmi zklamaný. Před dvěma a více lety byla barva perfektně modrá. Dnes je spíše tyrkysová, snad ani to ne, vlasy mám zelené jako brčál. Když budu chtít modrou semi-permanentní barvu, rozhodně už sáhnu po jiné značce (třeba Directions).

• Lehce se nanáší
    • Vydrží zářivá i měsíc
    • Vymývá se do světle modré (ne do zelena)
    • Už to není stará dobrá "vellie" která byla opravdu nebesky modrá. Poslední dva roky je spíš tyrkysová, než modrá, což se někomu může líbit.

nebila k sehnání jen na netu

Druh
barvy
Objem
80 ml
Určení
unisex

Barevný inkoust Vellie Fast Colours se přejmenoval na Destivii. Některé odstíny již můžou být dodány v novém obale a pod názvem Destivii. Vellie Fast Colours - barevný inkoust Barevný inkoust fast colours můžete nanést na celou délku vlasů, nebo vykouzlit jedinečné barevné kombinace na jednotlivých pramíncích. Tento barevný inkoust nevyžaduje použití peroxidu pro fixaci barvy. Inkoust můžete opakovaně používat bez rizika oslabení vlasů. Nejlepších výsledků dosáhnete použitím kontrastních odstínů na předem zesvětlené vlasové pramínky. Po 6ti - 8mi umytích dochází ke slábnutí intenzity odstínu, intenzitu získáte opětovným použitím. Použití: Naneste inkoust rovnoměrně na vlasy, nebo jen určené pramínky, nechte působit cca 30min a dobře opláchněte jemným šamponem. Upozornění: Při manipulaci použijte ochranné rukavice.

4zákazníci nedoporučují produkt

• bez peroxidu, neničí vlasy
    • není modrá ani nebesky modrá, spíše tyrkysová až zelená
    • je třeba mít velmi světlé vlasy (level 7 minimálně!) nebo odbarvit

• Lehce se nanáší
    • Vydrží zářivá i měsíc
    • Vymývá se do světle modré (ne do zelena)

• krásná barva
    • vydrží
    • za super cenu
    • smíchání s trochou kondicionéru umocňuje účinek
    • bez peroxidu, naopak vlasy vylepšuje
    • AKTUALIZACE: Nedávno jsem zakoupil po několika letech a barva už není modrá, ale spíše tyrkysová až zelená. Už se nevyplatí kupovat, pokud chcete opravdu modrou
    • je nutno tmavší vlasy odbarvit peroxidem
    • na špatně odbarvené vlasy chytá zeleně
    • ke konci, než je třeba obarvit znovu, jde do zelené

S touto barvou mám dlouholeté zkušenosti. Samozřejmě je nutné vlasy odbarvit a hned po nabarvení umýt šamponem. Nikdy se mi nestalo, že by mi obarvila polštář, nebo stékala v dešti. Zbytky po nabarvení se prostě musí důkladně vzít šamponem.
    AKTUALIZACE: Nedávno jsem zakoupil po několika letech a barva už není modrá, ale spíše tyrkysová až zelená. Už se nevyplatí kupovat, pokud chcete opravdu modrou.

nebila k sehnání jen na netu

• , zakoupeno v A-vlasy

• Dobré krytí, slušná výdrž
    • Pouští na oblečení, polštář apod, nutno spát s ručníkem pod hlavou, ale vše jde vyprat

Za příznivou cenu dobrý produkt. Lze smíchat i s šamponem na barvené vlasy, konzistence je pak ještě lepší. Hlavně nutno nanášet na blond nebo odbarvené vlasy, na hnědou nechytá a pokud tak do zelena :-)

• , zakoupeno v NaVlas.cz

• Barví ručníky, povlečení, oblečení (Jde vyprat)

• vydrží my dlouho
    • špatně se v obchodech shání

jednou sem si ho koupila v drogérii a pak už sem ji několik měsíců nemohla sehnat a najdenou sem na ní narazila zde od tý doby ji budu obědnávat

• krásná barva
    • když si prohrábnu vlasy obarví mi prsty
    • špatně se nanáší

Chtěla jsem vyzkoušet modrou a narazila jsem na tuhle u nás v drogerii. Špatně se nanáší ale jde míchat s kondicionérem aniž by ztrácela na sytosti a lépe se s ním nanáší. Barví snad všechno, musím spát s ručníkem pod hlavou abych všechno kolem sebe neobarvila, když si prohrábnu vlasy tak mám okamžitě modré prsty, aspoň že to jde dolů mýdlem a z uší a krku to smývám pleťovou vodou úplně snadno. Asi už si ji příště nekoupím, barva je sice nádherná ale to je tak všechno. Tuhle barvu opravdu jen na melír, a ne na celou hlavu jako mám já.

• Super krytí

Miluju tydle barvy !
    Jedna moje známá říkala, že se jí pak nemohla zbavit při vymývání. Pro mě to na škodu neni. Když už barvičky tak pořádně !!!

• , zakoupeno v NaVlas.cz

na tmavých vlasech nevypadá dost modře, nicméně na světlé kryje dobře