Vellie Fast Colours gelová barva na vlasy růžová 80 ml

Objem
80 ml

• , zakoupeno v Vše na vlasy

spokojenost, splnila očekávání

• , zakoupeno v ZAOS Praha s.r.o.

• stačí mít světlejší vlasy
    • není potřeba odbarvit
    • levné a velice kvalitní

na to že jsem poprvé narazila na tento produkt na zaosu a ne jinde, hned jsem ho zkusila a jsem velice spokojená, nebyla potřeba odbarvit vlasy a chytlo to krásně

• , zakoupeno v Drogerie PeMi

• Špatně se nanáší
    • Skoro hned se vymyje

Druh
barvy
Objem
80 ml

Barevný inkoust Vellie Fast Colours se přejmenoval na Destivii. Některé odstíny již můžou být dodány v novém obale a pod názvem Destivii. Vellie Fast Colours - barevný inkoust Barevný inkoust fast colours můžete nanést na celou délku vlasů, nebo vykouzlit jedinečné barevné kombinace na jednotlivých pramíncích. Tento barevný inkoust nevyžaduje použití peroxidu pro fixaci barvy. Inkoust můžete opakovaně používat bez rizika oslabení vlasů. Nejlepších výsledků dosáhnete použitím kontrastních odstínů na předem zesvětlené vlasové pramínky. Po 6ti - 8mi umytích dochází ke slábnutí intenzity odstínu, intenzitu získáte opětovným použitím. Použití: Naneste inkoust rovnoměrně na vlasy, nebo jen určené pramínky, nechte působit cca 30min a dobře opláchněte jemným šamponem. Upozornění: Při manipulaci použijte ochranné rukavice.

3zákazníci nedoporučují produkt
  • , zakoupeno v Vše na vlasy

spokojenost, splnila očekávání

• , zakoupeno v ZAOS Praha s.r.o.

• stačí mít světlejší vlasy
    • není potřeba odbarvit
    • levné a velice kvalitní

• , zakoupeno v Drogerie PeMi

• Špatně se nanáší
    • Skoro hned se vymyje
  • , zakoupeno v NaVlas.cz

• Snadná aplikace. Celkem dlouho a dobře drží ( cca 5 umytí).

Možná bych už uvítala i větší balení ;)

• , zakoupeno v A-vlasy

• Odstín odpovídá (vyzkoušeno na odbarvených vlasech)
    • dobré datum expirace
    • vystačilo na hustý melír
    • nemusím nanášet silné vrstvy
    • pro světlejší - pastelový odstín lze ředit kondicionérem
    • nemám moc ráda tento duh aplikátoru, nanáším klasicky štětečkem (štětcem)

Myslím, že produkt je dobrý a kvalitní, jen jsem pozměnila způsob použití - konkrétně nanášení (viz výše). jsem spokojena s odstínem )vyzkoušeno na odbarvených vlasech), množství je také dobré- nemusela jsem nanášet silné vrstvy a vystačilo to na poměrně hustší melír. když jsem chtěla zesvětlit, stačilo zředit kondicionérem. Barva nesmrdí a jen tak se nevymyje. drží a nevyčesává se. odstín opravdu odpovídá. má i dobrou konzistenci. každý si zvládne nabarvit sám doma.
    myslím že bude slušet jak mladším tak i dámám ve středním věku. nosím každý den, a nakoupila jsem balení do zásoby (dobré datum spotřeby)
    kvalitní

• , zakoupeno v NaVlas.cz

• Skvělý odstin, dlouho drzi.
    • Bílá trička to trochu schytavaji.

Hodne muziky za malo peněz, produkt se da míchat s kondicionerem takze mate o hodne vic barvy, a zaroven masku na vlasy. Genialni!

• Perfektní odstín růžové
    • dost rychle se smyje, ale s tím se musí počítat

...

• , zakoupeno v A-vlasy

Barva úžasně chytla i odstín byl fajnový. Zvažuji koupi i jiných odstínů :)

• , zakoupeno v NaVlas.cz

• Chytá naprosto na všechno, ale dá se vyprat.

Všechno bylo odpovídajicí popisu.

• , zakoupeno v NaVlas.cz

• Drží mi na vlasech déle, než ostatní značky
    • Neměla by vlasy zatěžovat, případně ničit
    • Krásný odstín
    • Nízká cena
    • Snad jen pozor při manipulaci s barvou, jde velmi špatně dolů a obarví vanu, umyvadlo atd.

Jsem spokojená, drží mi ve vlasech déle než např. Directions nebo Manic Panic (která mi nedržela vůbec).