Vitale Exclusively barvící pěnové tužidlo Graphite grafitová 200 ml

200 ml
240 g

předčil mé očekávání, na šedivé skoro bílé vlasy super, budu používat stále

• , zakoupeno v kosmetika-nehty

tužidlo překryje šediny i mírné odrosty.

• , zakoupeno v Vše na vlasy

Byla jsem ráda, že jsem sehnala požadovaný odstín a nemusela jsem objíždět další obchody/ sháněla jsem po celém jabloneckém okrese. Váš zásilkový obchod je dobře zásobovaný.

Druh
barvy
Objem
200 ml
240 g

Vitale barvící pěna dodá Vašim vlasům přirozenou barvu, která vydrží až 5 umytí. Je ideální pro zvýraznění přirozené barvy.

Je určená pro zvýraznění nebo (dočasné) upravení barvy vlasů. Oživuje a sjednocuje barvu barvených vlasů a vytváří zářivé odstíny také na vlasech přírodních. Maskuje první šedivé vlasy. Dodává účesu ZPEVNĚNÍ A OBJEM.

Neoplachuje se, snadno se vymývá. Možno aplikovat po každém mytí vlasů.

• Odstín: Tmavomodře šedá
  • Varování: Extrémně hořlavý aerosol. Nádobka je pod tlakem: nevystavujte slunečnímu záření a teplotám nad 50 °C. Ani vyprázdněnou nádobku neprorážejte a nevhazujte do ohně. Nestříkejte do otevřeného ohně nebo na žhavé předměty. Uchovávejte mimo dosah zdrojů zapálení - Zákaz kouření. Uchovávejte mimo dosah dětí. Používejte pouze dle pokynů pro aplikaci. Používejte pouze v dobře větraných prostorách. Nestříkejte do očí.
  • Distributor: NOVAK´S International, s.r.o.

předčil mé očekávání, na šedivé skoro bílé vlasy super, budu používat stále

• , zakoupeno v kosmetika-nehty

tužidlo překryje šediny i mírné odrosty.

• , zakoupeno v Vše na vlasy

• , zakoupeno v Normain

dlouhodobě používám s velkou spokojeností

• dobře tónuje vlasy
    • vlasy se nelepí, lesknou se
    • vlasy vypadají zdravě

• ++++
  • , zakoupeno v Drogerie Xantea.cz

• Perfektní barva vlasů, barvou na vlasy ho nebylo možno docílit.

Nemusím barvit vlasy.
    Rychle se nanáší.
    Jen si ho po mytí vetřu do vlasů, a mám odstín jaký chci.

• , zakoupeno v Drogerie Xantea.cz

Paní, pro kterou jsem to objednal, nemohla sehnat tento odstín.
    Ostatní odstíny je možno zakoupit v DM drogerie, za vyšší cenu, která ovšem není rozhodující. Více se k tomu nemůžu vyjádřit.

• , zakoupeno v Normain

• používám delší dobu - vyhovuje mi

tužidlo používám již dlouhodobě
    rychlé použití, dobré krytí
    snadné použití
    doporučuji každému, kdo si chce ponechat trochu vlastního odstínu vlasů a pokud chce změnit, jednoduše dvakrát umyje

• hezký odstín
    • jde dobře odbarvit, když ho chce dát člověk z vlasů
    • pouze pro hodně světlé vlasy
    • vymývá se do nehezké zelené, pokud není na hodně světlých až bílých vlasech

Tužidlo mělo hezký odstín, ale je určeno pouze pro takřka bílé vlasy, mě na blond chytl místy jakoby do hněda a šedý byl jen na hodně světlých místech, vymýval se do nehezky zelené..Zkusím asi světleji šedé (stříbrné) tužidlo příště